bugün

Sırada piercing takmak ve gote alevli dövme yaptırmak var.
Hayatta inanmam test etmem gerek.
Yüzyıllardır insanların yaptığı bir aktiviteyi ilk kez yaptığını başka insanlara söyleyip başka insanların onun bacağının arasındaki duvarın açılmasını çok merak edeceğini düşündüğünü zanneden şahsın yazmış olduğu yazıyı okuyup buraya yazan beynimi s.kim.
"bu konu ile alakalı soru sormazsanız sevinirim" kısmı ile derin düşüncelere daldıran itiraftır. bu zekalar işte hem ülkeyi hem dünyayı evrenin uzak noktalarına doğru götürecek zekalar..

kiminle ne yaptığın "sen söylemezsen" milletin zaten umurunda değilken kalkıp "bakireliğimi birisine verdim kim olduğu da önemsiz veresim geldi verdim" diyorsun sonrada soru sormazsanız sevinirim diyorsun. göster ama elletme diye bir tabir vardı ya hani meşhur. hem seviştiğini söylüyorsun hemde sormayın diyorsun. lan sabah sabah poğaça yerken katlanmak zorunda olduğun hayata isyan ettirdiler gene *
Erkek ikiyüzlülüğünü görüyoruz kendileri sözde milli ama kadınlar diyemezmiş ahlaksızlık mışmış bilmem ne yazık.
sıraya geçin beyler kaynak yapmayın amk.
Ben de bu haberi bekliyordum sonunda geldi. Artık yatabilirim rahat rahat saat de zaten 4e geliyor.
Şu kalıplaşmanın dışına çıkalım da kızlarımız herkese rahat rahat versin zaten biz erkekler mevlana gibi olduğumuz ve ne olursan ol gel diyeceğimiz için otomatikman tüm yollar açılıyor akıllı kaşarımıza.

Ama hayır sevgili şark kurnazı ben o kalıba bağlıyım. Tüm hayatımı kendisine adayacağım kızın bedenini başkasına teslim etmiş olmasını kabullenemiyorum. Ve benden önce olması da umrumda değil.

*oww eksilere bakacak olursak aramızda çok sayıda namus bacakarasında değildirci uyanık mevcut.
bekareti lanet olarak goruyorum.
kimse kurtulmus aq.

kadin olsam 5dk bakire duramam.
ne sıkıcı bir durum.
Kelebek dovmesini goremedik...
görsel
Bir itiraf.
Tebrik ediyor ayakta alkışlıyorum. Bakire olmayan 3657892577. Kişi olarak madalyanı benden alabilirsin.
Eger dogruysa yer yerinden oynar. Ki oynadi. Demek gercekten z.kilmis:)
görsel
Banane.
görsel
görsel
dövme yaptırma zamanı gelmiştir.
görsel
Feministlerin pis akımlarından birisi olduğu çok belli. Ahlaksızlığı, terbiyesizliği böyle böyle yayıyorlar.
"banane aq kim siktiyse ona söyle"
diyesim geldi.
Yeni trend bu sanırım.
görsel