1. 1.
    koca artvınde bu kedıye yardımcı olacak bır allahın kulu yok mudur dıye merak ettıgım yardım cagrısıdır!! kıme goturdun artvınde onu masrafları ne kadar tutuyor? ulan artvın ne ara bu ruh halıne büründü??
    2 ... komunistimam
  2. 2.
    olayA olan hassasiyetim dolayısı ile küçük kedicigimizin tüm eğitim masraflarını karşılayacagım.

şaka bir yana dikkate alınması gereken kampanyadır .
    3 -3 ... sosyalist patron
  3. 3.
    Satanist olanların desteklemesi gereken kampanyadır. (kedi dönerciye verilmelidir. Kilosu 50 kuruştan.)
    2 -6 ... just millionaire
  4. 4.
    Kişisel entry olacak ama, beni çok üzen kampanyadir, cidden duygulandim resimlere bakinca, çok yazik.
    ... jediuzzaman yoda efendi
  5. 5.
    yaşını doldurmamış çocuk açlıktan ölüyor bu ülkede kedinize sokayım kampanyasıdır.

ayrıca bu kediyi en pahalı veteriner kliniğinde ameliyat ettirsen kaç para yazar?

kampanyalık iş mi lan bu çok acıdıysan ver parasını yaptır ameliyatı.

nasıl sikik insanlarsınız siz ya ?

not: hayvan sevmediğimi sanmayın sakın ama insanları daha çok seviyorum.
    15 -16 ... necati bilader
  6. 6.
    bu hayvancağıza bu orospu çocukluğunu hangi manda boku yapmıştır acep?

kampanya güzel bir veteriner yetişsin!
    ... mehmedayaz
  7. 7.
    Vicdanlara seslenen kampanya...
    1 ... paraklit
  8. 8.
    abi koca artvin'de bir veteriner yok mu denilesi. yazık günahtır. benim ta buralardan ne gibi bir yardımım dokunabilir ki o hayvancağıza.
    ... jarrus
  9. 9.
    bu piçoz veterinerlerin para hırsı yüzünden tedavisi gecikebilecek bir kampanyadır.
    1 ... cokrahatim
  10. 10.
    bazıları fakir çocuk demiş, gelin koyun abi şuraya bi haber ,kampanya neyse artık haberimiz olsun. şurada her gün harcadığımız gereksiz paranın haddi hesabı yok. 3-5 kuruş attık mı kime yardım edemeyecez. ayrıca şu fotoları görüpte içi sızlamayan adamın vicdanından şüphe duyarım. koca ulu sözlükte kaç kişi var, verilecek 5-10 liranın bile değeri büyük. duyarlılığınızı eyleme geçirin velhasıl sözde de kalmasın.
    -1 ... lan senin de nickinin de amk