1. .
  ergenekon soruşturması kapsamında göz altına alınıp serbest bırakılan nurseli idiz in sözleri.
  2 ... williamhowardtaft
 2. .
  (bkz: cebimde bir smslik güvercinim var)
  3 ... sekreter arayan tir soforu
 3. .
  olayın sıcaklığıyle söylenmiş söz; muhtemelen haftası çıkmadan cep telefonu kullanmaya başlayacak, sadece telefonda her şeyi konuş-a-mayacak, hepsi bu.
  2 ... punica
 4. .
  bizzat (bkz: thug life nigga) nında sarf ettiği cümle. bir diğeri için.

  (bkz: facebook u olmayan uuserlar) *
  1 ... thug life nigga
 5. .
  göz altına alınmış hemen her ünlüden duyduğumuz cümle.

  serbest kaldıktan sonra ilk bu açıklamayı yapıyorlar, artık ne konuşmuşlarsa. suç unsuru olacak şeyler değil besbelli. öyle olsa bu kadar rahat söyleyemezler bunu, zira bir nevi ikrar anlamına da geliyor bu cümle.

  demek ki baya bi açılıp saçılmışlar telefonda. bi soruşturmada denk gelmiştim;

  36 yaşındaki bir kadın 17 yaşındaki bir çocukla resmen sevişmiş telefonda. ne fantazi ne fantazi. üstündekileri parçalamadığı mı kalmış, mutfakta, banyoda götürmediği mi! ama tabi hepsi sözde! bir araya geldiklerinde neler yaptıkları meçhul.
  2 -1 ... eurasian
 6. .
  (bkz: gecti canım o cevirmeli telefon, siyah-beyaz tv devri) artık insanların bir degil iki-üc tane cep telefonu tasıdıgı bir devirde yasamaktayız. zira artık cep bilgisayarı gibi oldular,herseyimiz icinde. kesinlikle basarılı olunamayacagı acıkca ortada olan karardır.
  ... misspoison
 7. .
  yıllardır süren birliktelikler sonucu cep telefonuyla özdeşleşmesi ve ayrılık itibariyle alışkanlıklardan vazgeçmesi gerektiğini , telefonun zararkarını farkeden rahatsızlığını bildirmek için de , kendine kabul ettirmeye çalıştığı için de söylediği cümle.
  ... liyenda
 8. .
  en fazla 1 hafta sürebilecek boykot.
  ... moltisanti
 9. .
  geriye dönük dinlemenin yapıldığı, ve bunun normal karşılandığı bir ülkede aslında internette kullanmamak lazım ya neyse. ortada büyük kısmı telefon görüşmeleri, msn yazışmaları gibi şeylerden oluşan bir iddianame var. kısacası big brother is watching you...
  ... nerde kalmistik
 10. .
  (bkz: bir ergenekon yakalatıcısı olarak cep telefonu)
  ... suluboya