bugün

tehlikelidir. olması gereken bölücü itlere karşı olmaktır.

yoksa bizim dönerci osman abi'de diyarbakırlı has kürt, ama adamın ne işi olur bölücülükle. pkklılar dükkanının önünde eylem yapsa ilk o keser ibneleri.

dip not: 20 senedir tanıdığım bir esnaf abidir.
ticaret yapan adamın gerçek duygularını müşterilerine söyleyeceğini zanneden saf Türkler de vardır Anadolu'da.
kimin neyi desteklediği çatışma zamanı belli olur. çoğu zaman da bazıları için çok geç olur.
(bkz: Bosna Hersek)
diyrbakıra gitsinde türk bayrağı açsın osman abin sokakta . kürtler ne kadar sevecen bir kendi gözüyle görsün.
olmamalıdır. bölücü köpekler ve pkklı orospu döllerine düşmanlık yerindedir.
30 yıldır ülkenin anasını ağlattılar, nesini sevelim.
sanki çok bayılıyordukda kekolara düşmanlık artmış .
Bu ulkenin parcasi olan kurtler ayrilikci guruplardan ayrismazlarsa bu dusmanligin artmasi ne yazik ki kacinilmaz gibi gorunuyor.

Lanetleyin lan su teroristleri.
şu durumda dahi belediye otobüsü yakıp ortalığı birbirine kattıkları için olabilir.
irkcilik yapmayayim diyorum ama her turlu pis islerin bu irka mensup kisiler tarafindan meydana gelmesi buyuk bir tesaduf mu?ayni dinin altinda birlesmek yerine kürt irki daha asildir soyledir boyledir demek hemde bu gune dek ortada ne bir devlet nede irka ait sosyal bir ozellik olusturamamak yani fransiz,alman,italyan gibi bir cok devletin bunyesinde azinlik olarak kalip daha sonra disardan aldigi gazlarla biz ustun bir irkiz deyip 100 yila yakin bir gecmisi olan ulkede devlette vatanda bastirilmis haklari geri talep etme bahanesiyle ulkeyi bolup parcalamak isteyen bir topluma tarihi sanli zaferlerle dolu bir ulkenin su anda ezik bir durumda olmasi acikcasi beni hayretler icinde birakiyor dogrusu.gelecegi gormek zor istir.ben bu gunlerin gelecegini daha 15 yasinda gordum hissettim.daha 22 yasindayim ama ben turkiyenin bu sartlar altinda daha fazla ayakta kalacagini dusunmuyorum.eger yeniden bir ataturk gelmez veya sagduyulu vatandas sayisi artmazsa sagduyudan kasit sadece kendi sikinin keyfine yasayan insan demek bana dokunmayan yilan bin yasasin demek.ataturkun gosterdigi cagdas,medeni,sosyal vasiflara sahip insan sayisi artmadikca yani dol israflari cogaldikca daha dogrusu ben bu ulkedende bu meclistende bu milletvekillerinden de bisey beklemiyorum.zaten bu devlet milletvekillerinden olusan orduyla kurtarilmadi.vatan elden gidiyor diyen yasli teyzeler dedeler 14 15 yasindaki korpecik genclerin cesaretleriyle kuruldu.zor be arkadaslar gercekten zor ne yazsam diye dusunuyorum ama yazsam ne fayda yazmasam ne fayda.allah bize birbirini sevme ahlaki ihsan etsin.yoksa bu topraklar vatan hainlerini de gomucek kadar coktur.bunu bilsin bu vatan hainleri artik.daha cok yazarim ama yazmakla care olmaz artik bu memlekete
yok anlaşılmayan, çözüm süreci diye bir yaygara koptu, bu saçma yaygarayı öne süren yada olması için çabalayan akp yüzde elli oy aldı. şimdi herkes kürt düşmanı oldu. muhafazakarlar ikiyüzlüdür. bir örnek daha.
şimdi bölücü ibnelerden kurtulmak isteseler .
bugün hdp bdp bu kadar oy almazdı adamlar resmen pkk destekçisi. kürt halkının değil pkknın çıkarlarının peşindeler.
aynı şekilde bizim halkımız mezhepçi olmasaydı ak partide bu kadar oy almazdı.
madem kürtlere bu kadar düşmandınız . bu kadar hak tanınırken pkkya özellikle affı çartı çurtu çıkarken apoyla görüşülürken imralıyla sevişilirken.. bunları dötünüze açılım diye paketleyene yüzde elli oyu ebem mi verdi.
herşey göz göre göre oldu askerin çuvallandı hapis edildi.
pkk destekçileriyle ağlaşıldı . görmedim duymadım bilmiyordumu mu kaldı lan.
kürtlere düşmanlık besledin tamam ha sen onları kalkındırana basıyorsun dansözlük burda o nefret ettiğin kürtlerden farkın ne .
ya sapına kadar faşist ol.
ya sapına kadar komünist.
adamların en azından rengi belli. sen necisin hıyar ağası.