1. ?.
  kuru sabitleme önerisi, üretici firmalar tarafından kabul görmemiştir.
  1 ... karga
 2. 0.
  özellikle bizim gibi gelişmekte olan ülkeler için çok önemli bir tehlikedir. doların piyasadaki değerinin her geçen gün artması ile zabaskometre fiyatının halkın ulaşamayacağı seviyelere gelmesi gün geçtikçe büyük sıkıntılar doğurmaktadır. hükümetin konu ile ilgili yeni politikası dört gözle beklenmektedir.
  1 ... devedikeni
 3. 1.
  (#1302153) özellikle de 2007 modelinde kelebek etkisi yapacak olan etkidir. öyle böyle değil. sizce de artık bunu bizim üretmemiz gerekmiyor mu?
  ... redwinemania
 4. 2.
  (#1365814) yeni çıkacak olan 2007 modelinden sonra, üretici firmanın türkiye'ye distribütörlükten ziyade, en azında montaj hattını barındıracak bir küçük fabrika kurmayı planladıkları da dip not.
  1 ... devedikeni
 5. 3.
  (#1365802) spekülatif yargıların yönlendirdiği iç piyasada doların yükselişinin zabaskometre fiyatlarına yaptığı doğru orantılı etki zabaskologlar tarafından da kabul edilen bir gerçektir. ancak gözardı edilmemesi gereken bir durum daha vardır o da zabaskometre stokçuluğunun yerel piyasalara indirdiği darbedir. halkın zabaskometre alımlarını minimize eden esas parametre de budur.
  1 ... yasak merve
 6. 4.
  bunu sadece dolarla sınırlamak eşeği uçan memeli statüskosuna sokmaktan farksızdır. zira zabaskomotre piyasının genel olarak hakim olduğu coğrafya batı avrupa ve az da olsa orta avrupa bloğu ülkeleridir. haliyle avro'nun (evet avro) yerel para birimi olarak kulanıldığı bir piyasa topluluğunda dolar'daki hareketliliğin avro'ya (evet yine avro) yansıdığı ölçüde zabasmometre satışlarını etkilediğini söyleyebiliriz. tabi hepsinden önemlisi zabaskometre'nin yeteri kadar reklamının yapılması fiyat artışının satışlara etkisini minimuma indirgeyecektir. çünkü bu entryi okuyan belki milyonlarca insan bile daha zabaskometre ile tanışmamış olup adının nasıl telaffuz edildiğini dahi bilmemektedir.
  ... arjen robben