1. 1.
  arkadaşlar bu sözlerim, mevcut düzeni beğenmeyenler içindir. lütfen okuyun.

  arkadaşlar, artık bir şeyleri gerçekten birilerine anlatabilmenin vakti geldi. gerçekten bu insanlara bir şeyler anlatabilmemiz lazım. bunu anlamıyorlar "salaklar, çomarlar" diye geçiştiremeyiz. lütfen!

  arkadaşlar, bölünmek dediğimiz bu değil de nedir? bizi bölmek istiyorlar diye düşünüp bölünmek nedir. zaten bunu böyle yapıyorlar ya işte. zaten bu kadar haklı ve mantıklı görüyorsun kendini bunu yaparken. suriye'de, ırak'ta komşu komşusunu öldürürken zaten böyle yaptı.bunları öldürmek haktır, mübahtır dedi. hiç oradan bir insanla konuştunuz mu? "kimle savaşayım ağabey, karşımdaki arkadaşım, amcam". yapmayın!

  bu vatandaki herkes biziz, hepimiz kardeşiz evet kardeşiz: yapmayın!

  onlar size vatan haini diyecek. onlar size terörist diyecek. onlar size marjinal diyecek. onlar size komünist diyecek. siz onlara aptal diyeceksiniz, salak diyeceksiniz, çomar diyeceksiniz, göt kılı diyeceksiniz. böyle olacak zaten bunlar, bu şekilde oluyor zaten arkadaşlar. yapmayın!

  atatürk, hiç bir yerde halkını aşağılamadı. hiç bir yerde en cahil insana dahi cahil demedi. yüz yıllardır "reaya,sürü" olmuş "kul" olmuş topluma böyle seslenmedi. yüz yıllardır boyun eğmiş halka, "siz bundan anlamazsınız" demedi. her şeye rağmen insanının en iyisini hak ettiğini düşündü. cumhuriyeti onlara layık gördü. yapmayın!

  yapmayın bir yere varamayız yapmayın. millet kutuplaştırılıyor, ikiye ayrıştırılıyor deyip, ayrışan tarafa kendimiz geçiyoruz. bu insanları "kötü niyetli" adledip hiç bir yere varamayız. gerçekten farkında değiller. bu böyle olmasa bile böyle davranmak zorundayız.

  lütfen yapmayalım...
  4 -2 ... altarin oglu tarkan mi
 2. 2.
  nefret söylemini bıraktım, hem de buraya zaten 15 temmuz'dan beri ne sikim yerlerse yesinler umursamıyorum.
  https://www.youtube.com/watch?v=SfTiDmXwixE+
  ... kavunvebira