1. 1.
    Bugün 11.44 itibari ile başlattığım kampanya. Ne giyeceğiz ne de alacağız, kudursun şu fransızlar. Evet.
    4 -1 ... ichbinkerem2006
  2. 2.
    ben de yeni bir kampanya başlatıyorum: artık hermes çanta kullanmıyoruz..
    16 ... arbutus unedo
  3. 3.
    Zaten giyemiyoz ki kampanyasına dönebilir.
    9 ... jacques mesrine
  4. 4.
    hiçbir zaman giyememiş olduğumuzu farketmemizle kendiliğinden dağılacak kampanya.
    7 -1 ... masklavi
  5. 5.
    lacoste giymezsem bende kepek, gece terlemesi ve el titremesi oluyor. ne yapacağım bilmiyorum. ağır mağdurum.
    7 ... mofbe
  6. 6.
    Tam da iki tişört yalnızca 899 TL kampanyası vardı ya. Tüh.
    5 ... gladiolus
  7. 7.
    bizi bağlamayan kampanyadır. yıllardır cumartesi pazarından veya olmadı beyazıd bakırcılar çarşısından giyiniyoruz mis gibi. yerli malı tekstil ürünleri. sürekli millilikten bahsedip amerikan sigarası içen, fransız bilmem nesi kullanan, alman arabasına binen, fransız çantası taşıyan, parasını dolarda euroda tutan çakma "yerli ve milliler" düşünsün..
    8 -1 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Lacoste çalışan arkadaşımın üzüleceği durum. Ucuz aldığına seviniyordu garip.
    -1 ... yapacakbiseyyok
  9. 9.
    Ülkemin haklarını gasp etmeye çalışan, Türkiye ve türk düşmanlığı yapanları destekleyen, ülkeme zarar veren fransa'yı protesto etmek için Fransız ürünlerini en azından bir süre tercih etmeyeceğim.
    -1 ... iyneci bey
  10. 10.
    Lacoste zaten kullanmıyorumda tek lacoste ile olacak iş degıl bence bu.mesela herkes Renault aracını satsın almasın mesela dıyecegım ama komık olacak.
    1 ... birimza