1. 1.
  gün gelir devran döner misalidir.
  mesela bundan 10 yıl önce falan, fb'nin yengeç dansı yaptığı yıllarda beraberlik cimbom için altın değerindeydi. yalan yok! çünkü 2000-2010 arası sürekli kaybetti galatasaray orada.
  gs kupa aldığında ise; ''beraberlikle aldılar'' diye avuttular kendini fb'liler. evet biz o sene beraberliğe sevindik, deliler gibi. ama artık beraberlik bizi kesmiyor. dün gece galatasaray berabere kaldığı için çok üzüldü.

  fenerbahçe ise berabere kaldı diye bayram ediyor. sokağa çıkıp halay çekecek duruma geldiler. yani artık beraberliğe sevinen galatasaray değil. başkanları çıkmış ''bizi yine yenemediler, yenemeyecekler'' diye açıklama yaptı. çünkü artık kendileri de kazanamıyor kadıköy'de. geçen yıl olduğu gibi.

  (bkz: beraberlik geleneğine sevinmek)
  4 -3 ... gina carano
 2. 3.
  Ya boş yapma birader.
  3 -2 ... golgebeyi
 3. 3.
  5 senedir deplasmanda 20 senedir Kadıköy’de Fenerbahçe yenilmiyor. Hadi biz kötüyüz siz ne ayaksınız? O sene bu sene len amq. Evet.
  3 -2 ... oytunkaran
 4. 4.
  Fenerbahcenin elinde sadece kadikoyde gs ye kaybetmeme kozu kaldı. 6-0 modasi gecti. Eh, sahalarinda sampiyon da olundu. Artik tek kozlari kadikoyde kaybetmemek. Gs feneri kadikoyde yenerse kulüp resmen çökecek.

  Gidin avrupada basari yakalayin yoksa haliniz duman. Boyle buyuk kulüp mü olur ?
  3 -2 ... hubel
 5. 5.
  Sahalarında şampiyon olundu ne amk geri zekalı mısınız?
  1 -1 ... golgebeyi
 6. 6.
  düşerayak kızdırmışız yine bu aslan parçalarını. 10 kişiyi yenin de sonra konuşun bari.
  1 ... teflon
 7. 7.
  beraberlik geleneğidir.
  20 senedir kadıköy'de, 5 senedir tt arena'da yenilmiyor fenerbahçe. işte yenilmediği için deliler gibi seviniyor beraberliğe.
  galatasaray ise kazanamadığı için üzülüyor. fark burada. ama fenerbahçe ''yenilmediği'' için bayram ediyor. dün gece olduğu gibi. yani beraberliğe halay çekiyor.
  bunu kendi ağızlarıyla yukarıda itiraf etmeleri pek hoş olmuştur.
  -1 ... gina carano