1. 1.
  şeherli bebeler için geçerli olan acı gerçek. şayet bir hafta sonra finallerim bitince gideceğim bağ evinde elmayı, kayısıyı, eriği, ve bir sürü leziz meyveyi dalından koparacağım için çok şanslı hissediyorum kendimi sözlük.
  2 ... jetlag olmus barbunya
 2. 2.
  insan zihni "anlam" "eylem" "duygu" sırasıyla çalışır. yiyeceğiniz meyveden tat almayı beklemek bir "anlam"dır. bu meyveyi yemek "eylem"i tat almama "duygu"suna yol açıyorsa insan bilinçsizce kendi kurduğu "anlam"dan şüphe edecek ve "eylem"lerine "anlam" mekanizması değil "duygu" şekil vermeye başlayacaktır!

  Meyvelerin tatsızlaştırılması gibi taktiklerle bu döngü tersine çevrilmek, "duygu" "eylem" "anlam" sırasına sokulmak istenmektedir. Öyleki "duygu"ları kontrol edilen insan istemsizce "eylem"ini gerçekleştirecek, örneğin seks para ve uyuşturucu motivasyonlu hareket edecek, ve bu "eylem"inden de "anlam"ı tekrar çıkaracaktır. Yaptığı ahlaksız hareketi böylece kendine kabul ettirmiş olacaktır.
  19 ... tabiherkesboyledusunecekdegil
 3. 3.
  acı gerçek. kullanılan gübre ile ilgili, kimyasal gübre kullanıldığından tatsız oluyorlar. Yoksa bildiğiniz hayvan gübresi olsa dibine dökülen, vallahi tadından yenmez.
  ... beatrice lea
 4. 4.
  (bkz: organik meyve)
  ... vsaire
 5. 5.
  lanetlendim mi lan ben? diye düşündürür.

  (bkz: pirates of caribbean)
  1 ... cathode ray sunshine
 6. 6.
  sigara içmekten dolayıdır. sigara içmek dildeki tat pigmentlerini öldürmektedir.
  (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
  ... anasi babasi belli olan yazar