1. 1.
  Çünkü eskiden internet gibi saçmalık olmadığı için, bir kıza günde 100 kişi yazamaz, kızımızın seçenekleri de o kadar olmaz ve popişi kalkmazdı. Şimdi herkes birbiriyle yarışmaya, dedikodu, sinsilik gibi şeylerde ustalaşmaya başladı. Erkekler ve kızlar kendilerini o kadar basitleştirdiler ki durum böyle. Ayrıca erkeklerin götüne baktığını bilen hanım kızlarımız, beynini ve karakterini geliştirecek şeyler yapmak yerine, poposunu büyütüp, kendisini boyamaya, dar pantolon, mini etek gibi şeyler giyerek kendisini sergilemeye başlamıştır. Yazık.
  6 -2 ... kimseyi cekemeyen adam
 2. 2.
  olgunlaşmak.
  2 ... this
 3. 3.
  Keko mode on.
  O''''u ruhluların çokluğudur.
  Keko mode off.
  1 ... meruem
 4. 4.
  Evet kesinlikle kolay ulaşılabilir ve basitlik.
  ... daha 18 yasinda amcasi
 5. 5.
  karsımdaki kişinin ruhundan önce bedenini tanıdıgım için olabilir.
  benim için durum bu en azından.
  Zaten çaba gosterdigim yok aşık olmak için.
  1 ... bumeczuplugunbiranlamiolmali
 6. 6.
  internet yüzünden çok seçenek olduğu fikrine katılmıyorum. Akıllı bir kadın veya erkek aldığı mesajların kendi dışında en az on kişiye daha gönderildiğini tahmin ediyor olması lazım zaten. Bu mesajları alıp popişi Kalkanların ciddi sorunları vardır. Bu Mesajlar anlamlı veya birer seçenek değil yani. dürüstlük kavramının Yok olması, duyguların Yok olup, şekilciliğin ve materyalizmin yaygınlaşması, zaman yokluğu ve daha bir çok sebep söyleyin canımı yiyin. Yok Mesele aşk değil tanışmaksa, giyinip süslenip bir gece alkollü bir mekana gitmeye bakar zaten.
  6 -1 ... daisyfuller
 7. 7.
  Bedenlerin kirliligi ruhlara yansidigi icin bu yalnizlik. Bir de ruhu bastan kirliyse karsinizdaki kisinin. Hicbir sansiniz yoktur.
  ... basintuslarabirinciyapinbukizi
 8. 8.
  Aşk, içi boşaltılan bir kavram haline geldi. Söylenmeyen arzuların kılıfı oldu çoğu kişi için. Bu bir dönüşüm. Peki bu noktaya nasıl geldik. Başlayalım. internet. internet ve tv da pohpohlanan bu dürtüler insanlara sirayet etti. Sonra insanlar bu güzel /yakışıklı, zengin/fakir gibi ayrımlar gözetir oldu. Hanginizin anne babası böyle evlendi lan. Dur bekle daha bitmedi. Büyüklere dikkat et, sevgi sözcükleri söylemezler ama hissedersin değil mi. Hah şimdi tam tersi bi durum var. Her yerde aşk şiirleri, sevgi sözcükleri dolaşıyor ama copy paste. Bi ehemmiyeti yok. Ve güvenimiz yok bir şeye. En ufak şeyden şüphelenir olduk. Kötü tecrübelerimizden ağzımız yandı, artık iyi insanlara istesek de şans veremiyoruz.
  1 ... romendiyojenyus