1. 1.
    12. Nesilin piyasaya sürülmesiyle artık 11. Nesilin de maaş almaya hak kazanması olayıdır. Girilen entri sayısı ve sözlüğü domine etmesine göre değişkenlik gösterecek maaşlar en az 680 tl den başlıyor. Nüfus cüzdanının bir fotokopisini yetkililerden birine ibanla birlikte göndererek ilk maaşınızı alabilirsiniz. Ücret az ama en azından yeme içmeyi karşılar. Tekrar hayırlı olsun arkadaşlar.
    ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    artık 11 nesil de maaş alacak
    ... depozitolupetsise
  3. 3.
    zaten alıyorduk. duk derken biz bazı yazarlar yani. artık 12.nesil geldiğine göre açıklamakta sakınca yok. iso ayın 2 si olmadan yatırıyor bizim hesaplara paraları. söylemeyin ama diye tembihliyordu eski nesiller üzülmesin küsmesin diye.
    6 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Maas verecekseniz bilgi ıcerıklı, analiz ıceren, spekülatif entry' ler girebilirim. Günde 50 tane falan gireriz. Yonetim dm' nı beklıyorum.
    ... kontrollu insan
  5. 5.
    sözlük para dağıtıyormuş da haberimiz olmamış, vay bize.
    ... monk of monkmountain
  6. 6.
    Belli bir sayı entry girenlere veriliyor sadece arkadaşlar. Ben 4 aydır alıyordum zaten, allah size de nasip etsin.
    1 -1 ... golgebeyi
  7. 7.
    çok şükür aylık maaşım 15.000 liraya kadar ulaştı.
    teşekkürler uludağsözldfkgkfgk

gerçekten buna inanan var mı hala?
    -1 ... junxer
  8. 8.
    Tam da black friday için ekstra paraya ihtiyacım olduğunda ilaç gibi* geldi. ilk maaşla 81" tv alırım artık.
    ... sogeking