1. 1.
    Eğitim sisteminin içine edilmiş. Yok birazda öğretmenlerin içine edelimin derdine düşmüş bir bakanlık var ne yazık ki. Çok merak ediyorum ! Bu bakanlıkta kafası çalışan bir tane adam yok mu ya ?
    2 -1 ... zekiabi
  2. 2.
    Noldu lan korktunuz mu kitabı deftere yazdırıp beden dersinde matematik çözdürüp 10 yılda turist siken Kürtler kadar ingilizce öğretemeyen vasıfsız öğretmenler?
    Öğrencisinin sağlığını Tırnağının kırılmasından az önemseyen eğitim fakültesi motorlarıyla iki yumurtayı kıramayıp eskaza öğretmen olmuş kekolar noldu?
    Dışarıda karşınıza çıksa çocuğum görüp korkmasın diye çocuğunuzun gözlerini kapatacağınız tiplere çocuk emanet etmek zorunda kalıyoruz, o tipler de aman benim yetiştirdiğim çocuklar bana not vermesin diyor neden?
    Yarası olan gocunur da ondan.
    Siki tuttunuz hadi bakalım.
    -1 ... hakan yavas
  3. 3.
    milli eğitim bakanlığı ne zaman eğitim öğretimle ilgilenecek?
    ne zaman göstermelik iş yerine içerik ve nitelikle meşgul olacak?
    ne zaman okulların önemini anlayıp ezber öğrencisi değil insan yetiştirdiği bilincine varacak?

yine aynı soru
    sebebi neydi ki?
    2 ... nanautzin
  4. 4.
    Su yonetmelikleri cikaranlari iki gun derse girmeye davet ediyorum. Bakalim ne kadar dayanabilecekler. Bu sacmaliklarin sonu gelmezse gelecegi emanet edecek bi nesil kalmayacak. Sacma sapan simarik egoist bi nesil yetisecek.
    3 ... suretsiz