1. .
  bu sayede tribünlere oynayan entrylerden de başlıklardan da kurtuluruz, destekliyorum...
  2 -3 ... la maison bleu
 2. .
  (bkz: eski köye yeni adet) getirenler bir gidermisiniz.
  2 -2 ... breaker
 3. .
  kalksada uyar kalkmasada uyar . her türlü gider yani .

  şahsen böyle bir sözlükde eksi oy almak benim için gurur verici bir durumdur . neden ?

  alenen inançlara hakeret edilen sövülen en kötü yanı ise buna site sahiplerin izin vermesi görmezden geldiği sallamadığı tınlamadığı bir sitede yada sözlükde adını sen koy eksi oy almak ciddi manada gurur verici bir olaydır çünkü kimin neye ne için oy verdiği bellidir .

  sözlüğün amacının dışında kullanıldığını zaten de bunun için kurulduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım ?! bu çok önemli hemde çok ve net .

  hangi sözlük kitabında inançlara küfür ediliyormuş yani .

  ben hemen söliyim uludağ sözlük ve türevleri kutsalı olmayan özeli olmayan saygısı sevgisi olmayan bunada izin verilen sözlüklerde . napalım adamların karakterleri bu mezhepleri laçka yapıcak bişey yok . biz yolumuza aynen devam ediyoruz sıkıntı yok .

  kutsalı olmayan özeli olmayan derken büyük harfle yazacak kadar bile kutsalı olmayan sözlükler yani . sözlük ama büyük harf yok yani ama adı sözlük işte yersen yani .

  yemezsen dediklerimi en azından 1 dakika düşün . ama her hikmetse iş noktaya virgüle dikkat edip entry silmeye geldimi ki bu kendilerince üyeler üzerinde akıllarınca otorite ve oryantasyonu sağlamk içindir .

  kafası ve kalbi olmayan kadavra misali ama bu kadavranın da hizmet ettiği bir zihniyet yok değil tabiki var olmaz olurmu keşke olmasaydı . işte o zihniyet yüzünden zaten bugün dünya bu halde .

  zincirin sadece küçük bir halkası yani .
  2 -4 ... tiamat
 4. .
  daha önceden bireysel olarak başvurusu yapıldı anam.

  artı eksi oy saçmalığı kalksın kampanyası
  ... sivasta ne gezer