bugün

Aşk sektörünün bittiğini gösteren detay.
Güvenin, sadakatin hiç edildiği, bencilliğin ayyuka çıktığı, iletişimin sıfıra indirilip, yerine, trip, kapris, kavga, mesaja ya da aramaya geri dönmeme gibi sikimsonik bir çok icada evrildiği böyle bir dönemde aşık olmak ateşten gömlektir.
Aşktan öcü gibi korkar olduk.
Yayında ve yapımda emeği geçen her erdemsiz ve boş beleş insana lanet olsun!
aşk eski yeşilçam filimlerinde felan kalmış. ben aşk a felan inanmıyorum. 1 sene de 8 tane kızla tanıştım söz de hepsi de bana aşıktı ne vaatler seni üzmem kırmam evlenme teklifleri felan ettiler sonra bir bahane uydurup terkettiler.

ben gibi yakışıklı efendi bir erkeği harcadıysa kızlar gerisini düşünemiyorum. ama şimdi uyandım ben de aynı taktiği uyguluyorum her önüme gelene aşkım diyorum. beni de yolumdan çıkardı bu zalim kızlar.
aşk artık yok çünkü insanlar artık çıkar peşinde zihinleri kirli eski aşklar eski sevgiler kalmadı malesef.
Demek ki gerekli bir şey, bir ihtiyaç değilmiş. Sevgiler.
Aşk yoktur menfaat vardır.
Kimse seni sen olduğun için sevmez. Kendilerine ne kadar yakıştığını düşündükleri için, yani kendileri için severler. Hikayenin sonunda sen hiç sevilmemiş olacaksın.
(bkz: dostoyevski)
Aldanma insanların samimiyetine,
Menfaatleri gelir herşeyden önce,
Vaat etmeseydi Allah cenneti,
ona bile etmezlerdi secde.
(bkz: Mehmet Akif ersoy)
aşk kavramına inancım yok. daha önce kimseye aşık olmadım. hayata toz pembe bakıp birine aşık olmak ne güzel şey ?
Sosyal medya sayesinde.