bugün

Bugün itibarıyla Artık düzgün; tanım içeren, göz dolduracak kadar uzun ve muhtevası önem teşkil eden, gerektiği kadar da edebi entryler girmek suretiyle ve ayrıca üslup, davranış şekliyle de örnek bir yazar olmaya karar vermektir.

Serserilik bir yere kadar.
görsel
An itibariyle premses.*
benimde uzun zaman önce aldığım ama bir türlü uygulayamadığım karardır. dersiniz bittiyse kampüsteki starbucksta bu konuyu konuşabiliriz tatlı kız.
Bugünden itibaren geçerli olan karardır.

Artık her hususta örnek bir yazar olacak ve bu uğurda kendimi yoracağım. Vakti geldi.
yaklaşık 1 ay önce verdiğim karardır. bu kadar oluyor.
yetti artık ben de bu kervana katılıyorum..

her entiride çevirip çevirip aynı şeyleri söyleyecek, çoğul konuşacak ve cümle içerisinde muhtemelen dinimiz, peygamberimiz, milletimiz, bayraamız, vatanımız vs kelimeleri kullanacağım..

hoş geriye başka kelime için yer de kalmıyor ama olsun..

örnek olmak çok önemli çünkü..
aniden duyar kasmama sebep olmuştur. gidip sözlükte biraz tütünün zararlarını falan anlatacağım şimdi bu gazla. belki zall karneme yıldızlı pekiyi verir.
Şu andan itibaren geçerli olan karar verme eylemi.

Artık başlıkları özenle gerekli hususlarda açacak ve formata uygun bilgi içerikli entryler gireceğim. Ve asla polemik, diyalog içerisinde bulunmayacağım. Artık örnek bir yazar olacağım.

Bana destek olun.
Hepinizden bu kadar tiksinirken pek başaramayacağım girişimdir. Zaten benim örnek olduğum sözlüğün vay haline.
Aferiin size. Sayın yazar.
Şu andan itibaren geçerli karar. Artık yavşaklık, serserilik, itlik, puştluk yok. Örnek bir yazarlık var.
Ay sanırım bu ben cidden örnek olmak istiyorum millete.
Siz kimsinizde size örnek olacam be.

Edit: ve siz kimsiniz bana örnek olacaksınız.
Kilo vermeye karar vermek gibi birşey olmalı.
görsel
Tamam yigenim beni örnek alabilirsin.
Yeterli itlik, serserilik, puştluk ve yavşaklığın sapıklıkla harmanı nihayetinde bugün verilen karar.

Artık yegane maksadım örnek bir yazar gibi olmaktır. Şu andan itibaren serserilik ve itliği bırakıyorum.
lanet olsun atom fiziğine de profesörlüğe de.
(bkz: yalancıyı dilenci siksin mi)
Artık puştluk, adilik, yavşaklık, trollük ve her şeyi şahsi çıkarlara alet etmekle uğraşmayı bırakarak dürüst, nitelikli entry giren, vasıflı ve örnek bir yazashsjshs, yazar olmaya karar vermektir. An itibarıyla itlik, puştluk bitti. Artık ihtiva etmese dahi müspet yönlerle öne çıkacak yazar var.
Öyle çok sıkıcı olur. Fesleğen gibi, mal gibi, inek öküz gibi, kalbi dağlayan martı sesleri, uğruna kız kulesi yapılan yılan çaresizliği gibi....
benim gibi bir yazarı örnek alarak olacak şeydir. evet.
görsel
an itibariyle aldığım karardır. bu sözlükte kadınlar da var sürekli cinsel içerikli entry girmek olmaz.
önce kuran ile sözde dalga geçmek için yaptığın entry girişlerini düzelt. sonra bakarsın örneğe.
Sözlüğün torpillileri yüzünden 3 sene ceza yedikten sonra verilen karar.