bugün

haddinden fazla kompleks bir iddia...

ben olsam bahsi erkek olduğuna oynardım. bence erkek! sapına kadar da erkek. sadece belli ki akıcı bir dille yazmasını biliyor yada az buçuk neler söylemesi gerektiğini.

ayrıca ben o entrysini de beğendim. gayet nükteden, hoş bir dille de yazmış.
o halde;

(bkz: sözlüğün arsiz ına aşk ilanımdır)

yürüyün gençler.
Sabah sabah lüt kavminin torunları tiyatro çekiyor sanki.. müennes cinsiyetler bitti, müzekkerlere başlamışlar.. Ben sizin haya, edep, namus ve özellikle espri anlayışınızın dibine kibrit suyu dökeyim..
(bkz: arsiz deveci aşkı)

hass. beyler. eğer öyleyse entryim affola nikah düşebilir. ama bok da çıkabilir.
kadınlara yalnız kadın ruhundan anlayanlar böyle yazabilir. görsellere attğı pembiş çakmağı pembe kalemleri ve arkadaşlarından sızdırdığım bilgiye göre kendisi bir kadın, kadın olduğunu gizlemek için sözlük kızlarına yürüdü ama artık saklayamaz her şeyi biliyoruz sözlük kızlarını rahat bırak ve kendine helal süt emmiş bir sözlük erkeği ile evlen.
Bir iki belgeyle ispatladık derken? Memesi görüken foto mu atmış? Ay yelloz. Puh.
sorun değil hayattayım: ))

ayrıca kan kokusunu seven avcı ruhlu kızdır. aşk acısı çeken kızların yüzleri, bir başka çekici gelir. o masumiyetin, her konuşmada buğulanan gözlerin, ağlarken ısırdığı kırmızı dudakların, o acının sahibi ben olmalıyım diye geçirir içinden ve sadece bu hazzı yaşayabilmek için, girmek ister bu kadınların karanlık koridorlarına.
kestirmiş mi yani ?

inaanmıyorum.
(bkz: arsız kadınların da olduğu gerçeği)
yazdığı kızların hiç birine özelde asılmaması iddiayı kuvvetlendiriyor.
Meshur sozu birakip gideyim.
Gormeden inanmayiz.
Erkek olduğu gerçeğini değiştirmez..
artık herkesin bilmesi gereken gerçektir.

geçen kısır yapmış olmamış. "kankitom tane tane olması için n' apmalıyım" diye mesaj attı. "kısır tane tane olmaz salak, o pilav" dedim. üzüldü biraz.
görsel
Bahse konu yazıda geçen çiçekli çakmağım.