bugün

sözlüğün uslanmaz çocuğu arsizzin, yds de güzel puan alması halinde tek başına üstleneceği ve düzenleyeceği istanbul zirvesi sözüdür.

sonuçlara göre mekan ayarlamasını yapacağını ve istanbul ahalisine güzel bir gece yaşatacağının sözünü vermiş bulunmakla beraber, özellikle "azizeler" diye bahsettiği kitlenin katılımını beklemekte.

işbu başlık, sözlük içinde arsizz nicki geçtiği halde ciddi olan ilk başlıktır.

not: böbrek esprisi yapacak arkadaşlara ithafen, böbrekler organizasyon girişinde peşin olarak alınacakmış.

güncel rezerveler;

arsizz (organizasyon sahibi)
kedilerinbabasi57 (yardımcı organizatör)
absolute zero (düğünde gelinin kız kardeşi)
ooo memintolar da tombiktoymus
yagmurun rengi
1stasyon insani
nanautzin (canlı yayından katılacak)
l s d
Erkek sözü.
Gerçekten çok fena hırs yaptım. Napıp ne edip alacağım o puanı. Tüm masraflar benden dediğim istanbul zirvesidir.

Masayı donat demezsem bana da arsiz demesinler.
Kedilerin babasi varsa benim de katilacagim zirve.
Makarna, kömür dağıtılacak diyolla.
rez alımlarının devam ettiği zirve.

genel sağlık raporu ve önlü arkalı böbrek fotokopiniz ile şahsıma başvurabilirsiniz.
bu süreçten sonra kanımca çaylak partisine dönüşmüştür. tahminimce duyurulacaktır.
detaylar için arsızza mesaj yazıp sorabilirsiniz. cevapları hazır mı bilemem fakat hal hatır sormuş olabilirsiniz.
Arsizz kim amk. Durumu.

Bu adama yazar diyenin, aklından değil, insan olduğundan şüphe ederim. Zinhar, Sözlükte meşhur olmak adına en kolay yol, sözlük yazarları üzerinden prim yapmaktır. Ki, bu adamın veya kadının işi gücü bu.

Lütfen biraz insan olun. Evet.
arssızzın olduğu yere hiç bir kız gelmez. arsızz kız bulmazsa erkeğe de yürür ayırt etmez.

tehlikeyi göze alan gitsin. hollanda biletleri benden.
güncel Önemli Başlıklar