bugün

görsel
Ciddi ciddi gidiyor. Bu gidiyorsa Aziz Yıldırım’da gidebilir. Gerçekten bir işaret. Evet.
Gidiyor gunnersın efendisi...
"bu sezon sonu ayrılmak benim kararım değildi" diye konuşarak yönetim tarafından gönderildiğini açıklamış yüzsüz teknik adam. tamam bir zamanlar çok başarılıydın ama uzun yıllardır arsenal gibi takımı resmen s*ktin attın. bir türlü başarısızlığını kabul edip gururunla çekip gitmedin ve en sonunda kendini kovdurtana kadar uğraştın. hadi canım yallah şimdi. eski şampiyon arsenal geri gelsin yahu.
fenerbahçe nin yeni teknik direktörü olabilir.

bir an hayal ettim çok havalı amk.

fenerbahçe benchinde kendisinden 2 beden büyük montu ile arsene wenger oyunculara son talimatları veriyor. uu beybi.
tavsiye etmem kendisine. werner lorant 7. ligde şuan.

victor pereria hapiste, daum ortalıkta yok. fenere gelenin burnu boktan kurtulmuyor.
inşallah fenerbahçe'de teknik direktör olursa da 20 senelik arsenal macerasına kıyasla 20 günde dayanamayıp göndeririz kendisini.

biz türkler öyle uzun vade insanı değiliz o sabrı bir aziz'e gösterdik daha da kimseye göstermeyiz.
Fenerbahçe yönetiminin kendisini takımın başına getirmek istediği yönünde söylemler çıkan yürüyen fosil.
Özledik reis. Bu dava sensiz olmaz, geri dön yuvana. Evet.
"Kötü bir futbol emeklisiyim. 35 yıl boyunca çalışmayı bırakmadım. Belki 2-3 aylık dinlenme, sağlığıma iyi gelir. Sonra göreve yeniden başlarım. Hangi pozisyonda çalışırım bilmiyorum. Köyümde de olabilirim, Japonya'da da olabilirim. Her yer olabilir."
görsel
fifa'ya taç atışlarının ayakla atılmasının futbolu geliştireceği hakkında sunumda bulunmuştur. bu uygulamanın futbola renk katacağını düşünmektedir. katılıyor muyum; evet.

bir diğer konu ofsayt. ofsayt çizgi görüntüsünden son defans oyuncusu ile karşı taraf oyuncusunun görüntüsü tamamen kopmadıkça ofsayt verilmemesi yönündedir. katılıyor muyum? evet. birçok tartışmanın önüne geçilecektir. yok ayağı mı içerideydi yok kolu mu dışarıdaydı. muhabbeti biter.

kesinlikle yenilikçi fikirler.
"O dönemde rakiplerimizi hesaba bile katmadık. Sadece futbol oynadık."

vay amk lafa bak. lafla ezmek bu olsa gerek.
takımların bir araya toplanıp teknik direktörlerini birbirleriyle değiştirmesine arserewenger denir. kısacası başka takımlarla teknik direktör değiştirenlere deniyor.
Büyük teknik direktör kendisi. Bence seneler sonra kıymeti anlaşılacak. Evet.
''Arsène Wenger'' diye yazılan fransız futbol teknik direktörü.
asıl ismi Ersen Senger'dir ve gizli müslümandır...
Arsenal'e çok yakışıyordu Arsen Wenger. Özellikle gençlere önem vermesi takdire şayan.