1. 1.
  dexter candır. ancak maymun iştahlı insanların katlanamayacağı kadar uzundur.
  2 -1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  Genelde her yeni çıkan ve isminden söz ettiren dizileri en az bir kaç bölüm izlerim. Arrow'un ilk 2 sezonundan sonra sıktı, izlemedim. Çünkü hero dizilerinin hepsi aynı şekilde gidiyor, bir kaç sezondan sonra bıkıyor insan. House of Cards'la arrow'u karşılaştırmak doğru değil ama Kevin Spacey gibi birisinin başrol aldığı dizi rakipsiz gibi bir şey, hem oyunculuğu hem de senaryosuyla bir başyapıt demek yanlış olmaz. Ayrıca Amerikan God's da kadrosuyla ve senaryosuyla gerçekten bayağı bir iyi, şu anlık bizde pek ses bulmadı ama ilerisi parlak.
  3 -1 ... kitchenmonster16
 3. 3.
  Arrowun ilk sezonu kesinlikle kendisini izlettiriyor. ikinci sezon ise ilk 10 bölümden sonra daha iyi oluyor. Üçüncü sezon 8-15. Bölüm arası bıktırıyor. Dördüncü sezon felaket olsa da beşinci sezon tekrar diziyi eskisi gibi izlettiriyor.
  7 -1 ... joseph ludwing kuschca
 4. 4.
  house of cards'ın her bölümü 10 üzerinden en az 8'dir.

  arrow'unsa 2lik 3'lük bölümü de vardır house of cards'tan iyi bölümleri de (lakin maksimum 4 5 tane) özellikle 4. sezon insanı sıkıyor.

  house of cards'ın ise hiçbir sezonu sıkmaz çünkü sürekli yüksek tansiyonlu bi iş yapılıyor ve tabiki kevin spacey effect.

  yani ben house of cards diyorum.
  1 -1 ... biralextenfazlasi