bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1993 senesinde, the evil dead ve de evil dead 2, filmlerinin devamı olaraktan, diğer iki filmin devamı olarak yine aynı yönetmen sam raimi tarafından çekilen, bruce campbell'in başrolünü oynamaya devam ettiği, ''Ash'' karakterinin de kaldığı yerden devam edip, 14. yy.'a bir önceki filmin sonunda olduğu gibi gidip, oradaki halkı, kemikler ordusuna karşı koruduğu konusu, absürd görüntüleri, komedi karışımı sahneleri, bruce campbell'in yine etkileyici oyunculuğu ile hafızalara kazınan sam raimi filmi...
  1 ... faidelibilgi
 2. 2.
  amon amarth şarkısı.
  ... schizofrenne
 3. 3.
  filmde başkahramanın necronomicon'u almaya çalışırken sihirli sözleri unutması ve tripten tribe girmesi yarar. iskeletlerin tiplerine ve seslerine hiçbir şey demiyorum zaten.*
  -1 ... somut
 4. 4.
  yalaklık tarihinin başyapıtı. bruce campbell da baş yalak. her sahnesinde dur yapma derken içten içe daha fazla istiyosun, ama film bittiğinde bu kadarını tahmin etmediğini anlıyosun, önünde saygıyla eğiliyosun. yani ben eğildim. işte başyapıt, tamam.
  (yalak derken; sapık, fantastik, ahlaksızca kalbini çalacak kadar güzel anlamında)
  1 ... kidd
 5. 5.
  filme iki adet son cekilmistir.birinde ash yanlis zamana gider,digerinde ise dogru zamana gitse de calistigi yerde icine ruh girmis biriyle daha savasmak zorunda kalir.ikinci son daha eglenceli gozukse de ilki cok daha etkileyicidir.
  ... cultman
 6. 6.
  Kral Arthur'un Ash'i öldürmek için askerinden istediği kılıcını kınından çıkarışı ve Ash'in o kılıcı tüfekle ikiye ayırdığı sahne ile hayatı baştan aşağı gözden geçirmeme neden olan filmdir.
  ... alavarza