bugün

inci sözlük ergenlerinin ''göt'' durumuna düştüğü sazan.avidir. saatlerce ''sikertiyoruz'' diye sevinç çığlıkları atarak titreyen elleriyle başlık açan yazarların, erken boşalmasına sebebiyet vermiştir.
aferin beyler süper olmuş gerçekten.

(bkz: bu en amk)
bu durumdan bize ne? uludağ sözlük olarak ne yapmalıyız. vay amk deyip armonik sözlüğe üye mi olmalıyız?

(bkz: her kuşu siktik bir kaldı leylek)

sözlük sahibi olmuşsunuz ama o ergenler seviyesine inmeyecek kadar adam olamamışınız genşler. Uludağ'ı mantar tabancalarınızla basmayın kenardan kenardan oynayın hadiyin gari.
millet ddos saldırısı yapıp sözlüğü erişime kapatıyor, bir avuç salak başlık açarak saldırı yaptığını sanıyor. zaten armonik sözlük kadar gerizekalı bir oluşum görmedim. inci sözlük hesaplarıyla armonik yazar alımı açıldı diye bağırıp, sözlüklerine gelip inci jargonu konuşanları "haha mala bak inciden gelmiş ya salak" diye aşağılayacak derecede aptal bunlar. 3-5 hesapla inci'de başlık açıp inciyi siktik beyler diyebilecek kadar da mallardır ayrıca. zaten inci'nin çakması bi sözlük. neyin kafasını yaşamaktalar bilmiyorum.
http://inciswf.com/1303499089.swf
Allah akil fikir ihsan eyle yaraaabbi.
hedehödö meslek lisesi ile hedehödö ticaret lisesinin anlamsız kavgasıdır. aferin bilmemne sitesine girip adamları sazan yerine koydunuz, kandırdınız dalga geçtiniz falan filan.. şimdi de burada yazıp şov mu yapıyorsunuz. aferin gençler, tüm uludağsözlük yazarları olarak size tapıyor..
aslında olmayan sazan avıdır.

aklıma şu olay geldi...

bir ülkede bir amık varmış bu adam şaka yapmayı çok severmiş. bu amık'ın bir de çok güzel bi kız kardeşi varmış. bu amık'ın yaşadığı ülkede bir grup soylu ve soylu gibi davranan ento'lar varmış. bu amık bir gün demiş ki ben bunlara şaka yapıyım ve meydanda bağırmış kardeşim şu an evde yalnız gidip işinizi görün. işte onu duyan enzo'lardan 3-5i gidip işlerini halletmeye başlamışlar. aradan 15-20 dk. geçince amık bunların yanına gelmiş ve demiş ki: "şakaa ben aslında içerdeydim. yani kız kardeşim yalnız değildi. hadi bakalım dağılın. hehe nasıl da kandırdım sizi ama." demiş ve çok güzel bi kandırıkçı olmaya devam etmiş.

(bkz: kendi rızasıyla tecavüze uğramak)
yani şimdi şöyle bir durum var.

armonik sözlük nedir la ? sen komple yarrak olsan nolur ? diye bir kelime varya sönmez abimizin, ( bu arada oda incicidir. ) sen baştan aşşağıya komple sikertme olsan ne olur ?

tavşan gelmiş dağa kafa tutuyor.

ulan her allahın günü inciden adam toplamak için incinin sol taşşağını sikiyorsunuz da şimdi mi inciye bok atıyorsunuz.

binlerce üyesi var amk incinin. capsleri var, swf leri var... facede grupları var. hala da çoğu yaratıcı şeyler inciden çıkar...

bunlar da gelir şaklabanlık yapar.

tamam helal olsun plan güzel, bayağı zekice lakin tabiki de binlerce üye arasından kanı kaynayan arkadaşları bu tuzağa çekiceksinizdir.

ama böyle 2, 3, 5, 10, 20, 50 kişiyi düşürdünüz diye de 14 yaşında ki baran triplerine girmeyin.

uludağ göz nuru, inci evladımdır.