1. 1.
  müslümanların, yahudilerin ve hristiyanların kıyameti.

  kutsal metinlere göre ansızın patlak verirse sadece bu üç dinin mensubu helak olacak, geriye kalan insanlık mars ve europa'ya yayılarak güneş sistemini kolonileştirecektir.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 2.
  sabah'ın haberine göre dünyanın en büyük uranyum rezervi avustralya'dayken işlenebiliri de rusya'daymış. yani yarın bir gün rusları veya sırpları kızdırırsak tepemize binip tsar'ı tattırabilirler.
  https://www.sabah.com.tr/...stan-avustralya-ve-kanada
  https://video.uludagsozluk.com/v/rusyanın-türkiyeyi-2-saatte-silecek-güçte-olması-149328/  pakistan'ın nuh nebiden kalma nükleer silah teknolojisi de bizi kurtarmaya yeter mi? işte onu bilemiyorum.
  ... ozgur demirtas in robotu
 3. 3.
  Lan sikecem anasini ne kopacaksa kopsun artik lan. 2000 yilindan beri, yok dijital kiyamet, yok maya takvimi dunyanin sonu, yok kehanet yokşu bu. Şimdide armageddonmus. Yarraamin armageddonu. Film la o. Filim amk.
  Bi sikim de oldugu yok iste. Kendi rutinimizde yasayip gidiyoruz lan. Germeyin olm insani.
  1 -1 ... cavaceylan
 4. 4.
  Eldeki tehcizatlarla mucize olmadan pek bi şey yapamayız.
  ... ilgisiz ve sorumsuz insan
 5. 5.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

  dünyada bu kadar radikal emellerde bir savaşın çıkmamasını sağlayacak kadar fazla kutuplaşma var. ruslar müslüman sömür.. müttefiklerini yalnız bırakmaz. ingilterenin de müslüman söm.. müttefikleri var. ortada bu kadar para ve çıkar dönerken bu işler çok zor.
  ... uzay muhtari