bugün

Hiiç.

Olsa olsa, benim desteğime ihtiyaç duyduğu anlar olursa onun yanında olurum.

Öyle misin, böyle misin? Emin misin? Gibi salak saçma sorularla muhattap bırakmam arkadaşımı.
hadi sevişelim derim. e napıcan? topluma kazandırmak lazım.
" semizotu yediririm " denir.

(#15914706)
(bkz: ağır roman)
ona küçük bir ders veririm.*
Doktora gitmesini, bunun geçebilecek bir şey olduğunu, bir tedavisinin olduğunu, kendini kötü hissetmemesini.
3 posta gider sonra bir daha gorusmezdim !

Ulan ne yapican, hic birsey tabiiki. normal arkadasligina devam edicen.
ona küçük sürprizler yaparım..
sikerim.*
Bi erkek olarak erkek arkadaşlarımdan bir tanesinin öğrenirsem bi stres yaparım. Ama gönül bağımın olmadığı kız arkadaşımın eşcinsel olduğunu öğrenirsem çok da fifi. ♞
Arkadaş kelimesi 'arka taş' dan gelir. Arkanda taş gibi duran sana destek olan kişi anlamında. şimdi eşcinsel arkadaş da arkadan desteğini esirgemez ama...

Sen bi düşün derim yine de.
Sorun olmaz. Egzantrik bir arkadaş güzel olurdu aslında. Dışlamazdım asla.
Kaçıp götü kurtarırım. Aman Allah bana falan yürür, tövbeler olsun
işin sonunda cehennem var gel vazgeç bu işten derdim. vazgeçmese bile tavrım ona karsi değişmezdi.
Eşcinsel arkadaşım var zaten. Sorun yok.
o kadar zaman anlayamadınsa sende az ibne değilsin.
Bana ne diyip geçmiştik biz. Muhabbetimiz de hiç bozulmamıştı. Ne olacak ki başka?
Beni sikmeye çalismadigi ve evime erkek atmaya calismadigi surece zerre ilgilenmezdim.

insanlarin cinsel organini hangi delige sokmaya calistigindan bize ne.
"ne yaparsın?" diyerek saçma salak bir soruya dönüşmüştür.

"arkadaşının lahmacunu acılı sevdiğini anlarsan ne yaparsın?" ya da "arkadaşının bmw yerine mercedes tercih ettiğini öğrenirsen ne yaparsın?" sorularıyla paralellik gösterir.

cevabı da, "daha önce ne yapıyorsam onu yaparım" olmalıdır.

pes atarım, basketbola çıkarız, ne bileyim çıkarız 2 kadeh bir şeyler içer kaynatırız.

-abi bu arada ben eşcinselim.
+eee, ben de heteroyum? Lan olm bu arada hala bizim maaşları vermediler. Geçen de.... (muhabbet devam eder)

(bkz: salak sorular)
silke silke öldürürüm amk.
bana yürümediği sürece sıkıntı yok. size ne olum adamın cinsel hayatından. isterse boruya soksun.
Hemen ona yeni bir erkek arkadas bulurum.

Arkadaş arkadaşın pezevengidir.
ibneliğin lüzumu yok deyip direk muhabbeti keserim.
Saygı duyarım.
(bkz: eşcinsel hakları)
güncel Önemli Başlıklar