bugün

yakın arkadaşın, kuzen veya akrabanın sevgilisi tarafından hoşlanılmaktır. züldür ve ölüm gibidir. size tanıştırdığı anda gözlerinin velfecri okuduğunu, adeta yiyecekmiş gibi baktığını farketseniz de "yok lan olmaz öyle şey" dersiniz. daha sonra size ulaşmanın farklı kanallarını bulup duygularını da açıklarsa vaveyla kopar. o an yer yarılsa de içine girsem dersiniz.

şahsen hayatım boyunca en az 4-5 kere yaşadım bunu. ayrıca bu bir lanet gibidir. siz ne kadar bundan korkarsanız gelir sizi bulur.
add'de sıkça olan durumdur.
Zor bir durumdur. Onun yanınıza geldiğinde tedirgin olursunuz. Aranızı da bozabilir. O yüzden uzaklaşılası kişidir.
arkadaşın sevgilisiyle bi konuşma yapılması ve bu işin olmıycağını söylemek gerekir. yani en azından insansanız ve arkadaşınıza değer veriyorsanız böyle yapmalısınız. berbat bir durumdur.
arkadaşımın değil de samimi olmadığım bi tanıdığın sevgilisi tarafından hoşlanılmak nedir bilirim. yine de ne berbat bişey o ya. resmen aradaki kara kedi gibi hissediyorsunuz kendinizi. gözünüzün içine hayvan gibi bakar başınızı çevirdiğinizde sizin de aslında ondan hoşlandığınız için gözlerinizi kaçırdığınızı ve sevgilisinin aranızda engel olduğu için ona yüz vermediğinizi düşünür. ikide bir, istediğiniz takdirde alyansını direkt çıkarabileceğini ondan ayrılacağını ve sizinle birlikte olacağını söyler olumsuz tepki alınca da zaten şaka yapmıştım onu bırakmam der. kıza acırsınız ama ağzınızı açıp da evleneceğin adam aldatmaya meyilli diyemezsiniz. derseniz onu sizin ayarttığınızı düşünür çünkü.
Bir kere basima gelen hos olmayan mutsuzluk verici bir durumdur.
çok korkunç bir durumdur. elinizi nereye sokacağınızı bilemezsiniz. hoşlanan kız mı yoksa yakın arkadaş mı.. bir türlü karar veremezsiniz.

en iyisi her ikisini de yatağa atıp hunharca silkmek.
oluyor böyle şeyler hep. çok ciddiye almamak lazım.