bugün

insanda garip duyguların uyanmasına neden olan eylemdir.

Bir ay kadar oldu olmadı. Bir düğündeyim. Samimi olduğum arkadaşım var. Muhafazakar birisi. Karısı da kapalı ve alımlı bir bayan. Ama asla kadın hakkında kötü düşüncelerim olmamıştır. Bunu belirtmek isterim.

Düğünde, pasta falan kesilince dans etmeye başladı çiftler. Arkadaşın karısı, tabi eşini yani arkadaşımı dansa davet etti. Arkadaşım istemedi. Bunun üstüne masada kıyamet koptu. Kavga başladı resmen. Ben her 2 sini de sakinleştirmeye çalıştım.

Sonra, arkadaşım bir an için sinirle olacak ki heralde, aha işte xxxx le dans et sende. Xxxxx benim tabi. Ben hiç ses çıkarmadım. Arkadaşın türbanlı eşi ile göz göze geldik. Bir an için etkilendim. Gülerek hadi dedi. Artık geri duramadım. Sonuçta bir kadından gelen teklif var yani. Ve arkadaşıma da çok ayıp olurdu çıkmazsam.

Sonra dans ederken, o elinin sıcaklığını hissetmek garipti. Ereksiyon oldum ister istemez. Dansın bir 10 ya da 12 sn lik kısmında ise vücudunu tam yapıştırdı bana. Ama sadece bu kadar zaman için. Uzun siyah eteğinin altındaki o yumuşak şeyi tüm şehvetimle, penisimde hissettim. Yok böyle bir zevk diyebilirim. Ama arkadaşım işte, onun karısıydı. Bir ara arkadaşıma baktım. O bize bile bakmıyordu.

Sonra ne mi oldu. Hikâyenin devamını hayal ürünü kurarak sizi tatmin etmek isterdim. Ama sonra birşey olmadı. Ama o olaydan çok etkilendim diyebilirim. Sadece yine görüşüyoruz. Arkadaşımın karısının bakışları biraz değişti bana karşı diyebilirim.