bugün

lise yıllarında her günün beraber geçtiği arkadaşın, hemcinslerinden hoşlandığını öğrenmektir.

sezersin aslında ama konduramazsın.. sizinle alışverişe gelir, dedikodu yapar, kahve falı bakar, hiç sevgilisi olmamıştır, küfür etmez, bir nevi güzin abla gibidir.. ama siz yine de yok ya, kibar çocuk ondan böyle dersiniz.. aradan 3 yıl geçer.. facebookta bulursunuz birbirinizi.. fotoğraflarına bakınca bi şaşırırsınız önce.. bi enteresanlık vardır.. arkadaş listesi keza öyle.. neyse efendim denk gelir bir gün karşılaşırsınız bir barda.. seslenir arkanızdan.. hemen sarılınır, öpüşülür falan.. lakin masasında tek bir erkek ile oturduğunu görürsünüz.. şöyle bi bakarsınız, o da tanıştırma ihtiyacı hisseder.. işte o anda herşey anlaşılmıştır..

- erkek arkadaşım murat..
+ memnun oldum..

bu durumda insan ne yapıcağını kestiremez.. telefon numaraları alınıp verilir ve mutlaka görüşmek üzere sözleşir, vedalaşırsınız.. akabinde düşüncelere dalar, vay be gözlerinin içi gülüyordu, inşallah muutludur dersiniz.. ve o konduramadığınız olguyu kondurmuş olmanın verdiği iç huzura kavuşursunuz.. içten bi tebessüm edersiniz.. saygı duymak ne kelime, onun adına mutlu olursunuz.. beraber geçirdiğiniz günleri hatırlarsınız.. gurur duyarsınız onunla.. benliğine ve duygularına sahip çıkmıştır.. zor yıllar onu beklemektedir..

selam ederim arkadaşım!
yolun açık olur inşallah..
şok edicidir başta. facebook'ta fotoğrafları görünce "n'oluyoruz lan!" nidalarıyla tepki verirsin. mutluluğunun boyutlarını gördükçe empati yapmaya çalışırsın ama bi bok olmaz. anlamazsın zaten gerek de yoktur. o mutluysa "size ne?" dir.
buyurun cenaze namazına.
kadınlarda "ulan ya bana uyurken hıyar soksaydı" düşüncesi ve atlatılmış kazaların şükrü, erkeklerde ise dahada kötü düşüncelere sebebiyet veren acı gerçektir.

- kazım abi bişi soracam.
-- sor haydar.
- göte giren şemsiye açılmaz derler ya. ya ben bunu gerçekten merak ediyorum. ya açılırsa düşüncesi var bende.
-- ne diyon lan sen ?
- abi elindeki şemsiye çok seksi duruyorda.
-- eeee
- kazım abi öpüşelim mi ?
homofobik olunmadığı sürece normal karşılanması gereken durum ama bu durumu size aşk itirafı yaparken öğrenirseniz o zaman bilemem.
insanda yeni ufuklar açabilecek gelişmedir. hani olur ya şeytan dürter *
Hala etkisindeyim, tanışalı iki gün oldu ama sürekli birşeyler anlatmaya çalışıyordu, dışlanıyorum, ötekileştirilmiş bir insan oldum falan sürekli böyle şeyler söylüyordu. Dün de konuyla alakalı bir video gönderdi ne demek istediğini anladım tabi. Fikirlerim hiç değişmedi ona karşı. Çünkü erkek.
Bunu benden gizlediyse nasıl arkadaşız diye düşünürüm aykü.
bana sulanmadığı sürece sıkıntı yok.
tercihleri onu bağlar.
vurduruyodur.