bugün

heyecanlanmanıza sebep olan, gece uykunuzu bile kaçıran, beraberken geçirdiğiniz eğlenceli zamanları düşünüp gülümsemenize sebep olan garip bi olaydır. çok yakın bi arkadaşım bugün doğum yapacak. küçücük bir hayat, hayatlarımıza karışacak. ne garip.
hoşgeldin eren bebek hayatlarımıza. neşeyle sağlıkla yaşa.
arkadaşınızın eskisi gibi olmayacağını gösterir. artık size de fahri teyzelik verilir.
artık sıranın sizde olduğunu gösterir. ama aceleyle karar vermemek gerekir.
efendim size garip duygular hissettirir. tabii o duyguları hiç yaşamadıysanız ve çevrenizde ki arkadaşlarınızdan ilk defa birisi doğum yapıyorsa bu sizi baya bir etkiler, duygulardan duygulara sürükler en sonunda o dalga sizi bir kıyıya vurur bir kaç sene sonra kucağınızda kendi çocuğunuzu tutabilirsiniz. önerme tabii olacak diye bir şey yok.
Aynı gün aynı hastanede doğduğum ve sonrasında yollarımızın kesiştiği canım çocukluk arkadaşım doğum yaptı sabah. Annesi küçükken vefat etmişti o yüzden kendimde sorumluluk daha fazla gibi hissediyorum. Çorba yaptım pişmesini bekliyorum gideceğim. heyecanlıyım..
Süt arttırıcı kuru meyve vs aldım ama başka ne götürülür öneri varsa alabilirim..
Muhallebi yap bağırsakları şuan tam çalışmıyordur gaz yapmasın diye çorba vermeyebilirler. Senin yanında olup elini tutman bile en büyük sevap.
Evet evet yapacağım. Ilık yenmesi daha iyiymiş son dk yapacağım onu. Teşekkürler efendim.
Allah analı babalı büyütsün. Sıkılaştırıcı korse v.b ihtiyacı vardır
şişme bebek götür enişte isyanlardadır şimdi.
Yanında mümkünse 3 gün yatılı kalman götüreceğin her şeyden daha önemli.
Ben de para bok huzur yok doğum yaptı başlık açtınız sandım.
kartoncu ibnesine gülünde boşa gitmesin esprisi.

huhahuhahuhahuassa
nevriye ablayla kah yeğen seviyor kah lohusa ziyaretine gidiyor kah bazlama hamuru mayalayıp bişiriyoruz.
el örgüsü lizöz almadın mi? geleneksel türk ailesinin değerlerinden nasibini almamış bir nesle aşina değiliz.