bugün

acınası, isyan edilesi, insanı kendisini sorgulamaya iten durum.
(bkz: benim neyim eksik)
hayata küsebilir. tüm kadınların orospu tüm erkeklerin o.çocuğu olduğunu düşünür. bundan daha acı durumu vardır o da şöyle; 2 hafta önce kavga ettiği ve ex olan sevgilisini aynı evi paylaştığı arkadaşının eve atması ve geceyi beraber geçirmesi.* ***
bu durumlarda en kötüsü bir erkekle bir kızın ev arkadaşı olmasıdır. kızın eve attığı her erkekle yan odada ki masum erkek şahsın sivilce miktarı hergeçen gün artmaktadır.
eğer arkadaşın erken boşalıyorsa ayrı derttir. tam havaya girmişsin, yandan hah-huhlar yükseliyor, sonra bir anda fıss. elin şeyinde kalakalırsın.
(bkz: bi siktirip gider misin ordan)
(bkz: abazan tespitleri)
arkadaşının kırdığı fındıkların çetelesini tutuyordur.
mp3 kulaklığı takarak kendini bu durumdan kurtarabilir, ya da dışarı çıksın arkadaşım ben mi düşünücem o arkadaşın halini de. odasında oturup pozisyon hayalleri kurar ne etsin gariban.
(bkz: bir abazanla ev arkadaşı olmama sebepleri)
(bkz: abazan ev arkadaşı olan kişilerle çıkmama sebepleri)
"ya napacağıdı?" denmesi gereken kişidir. gerçi, bir an düşündüm de cidden sinir bozucu olabilir.
yazıktır ona, belki de gidecek bir yeri olmadığından odasında oturuyordur. (bkz: bize gel istersen) *
(bkz: arkaşı yan odada otururken odasında sevişen kişi)
Boynunu bükmüş halıya bakıyor,ellerini bacaklarının arasında birleştirmiş, oda da soğuktur,arada bir burnunu çekiyor.

diğer odadan gelen sesler arttıkça göz yaşları sel olur, sonra sinirlenir. ağlaya ağlaya koridora oturur. küsmüştür artık, kalbi kırılmıştır. kıyamam.

Odadan 2 kişi çıkar onu görürler :

-mazlum neden burda oturuyorsun? niye ağlıyorsun kanka ?

-Siktirin gidin lan başımdan.
(bkz: manuel takılmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: sen çirkinsen arkadaşın ne yapsın)
msn'de eş arayıp, soymaya çalışarak kendini bir nebze de olsa tatmin etmeye çalışacak kişidir.
yedek kulübesinde sıranın kendisine gelmesini bekleyen futbolcudur.ısınma hareketleri yapar bol bol.velasıl o oyuna giremeden 90 dakka biter.iyi olan kazanmıştır.artık önündeki maçlara bakacaktır.
kesinlikle çok kıskanılacak bir durumdur. odadaki de insan sonuçta onunda canı çeker, yazık değil mi çocukcağıza.
(bkz: bir yeri şişmek)
(bkz: biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar)
odasında ders çalışmaya çalışıyor ve ertesi gün finali varsa bildiği bütün küfürleri sıralama hakkına sahip olacak kişidir. az yavaş sevişin lan.
(bkz: magicman ve nash)
bunun daha da fecisi ilk eve çıkmışındır sevgilinle o odada yaşayacağın ilk yüksek doz cinsellikleri düşünürken sevgilinden ayrılmışındır, şak ertesi gün arkadaşın senden oda talebinde bulunmuştur, sende odanı onlara tahsis etmişindir bide incesindir ki bn yemedim sen ye hesabı rahat rahat yatsınlar diye tek kişilik yatağını değil kanepeyi açıp iki kişilik rahat bi sevişme sahası oluşturursun, sense hemcinsin olan ev arkadaşının koynunda geçirirsin o geceyi her tuvalete kalktığında ışıklar hala yanıo oha lan yorulmadılar mı hesabı kıskançlıktan kudurursun sabah bide bu çifte kahvaltı hazırlayıp uyandırma faslı vardır lan çok acı çekmişim bee.
geçenlerde oldu bu olay dialog şöyle
kanka: olum acil odaya gelin
ben: mal mısın kanka ya olum sevişiyoz biz
kanka: valla gel olum acil lan
ben: öff dur giyinim geliyom ve gittim noldu olum
kanka: ya kanka olum bu kız bakireyim olmaz diyo
ben: ee başka bişey yaptınız mı
kanka: onun dışında full muamele
ben: yeter işte idare et ben odama geçiyom 7-0 oldu maç
kanka: oha a.q hayvan mısın sen
ben: olum 2 kuut redbull waffle fındık fıstık nükleer santral gibiyim
kanka: hayvansın olum hayvansın
ben:tamam yeter ben odama geçiyorum sende napıyosan yap.
kanka: hönkk tabi a.q aldın açık kızı kitledin bakireyi bana az şerefsiz değilsin sen
ben: kısmet kanka kısmet.
facebook
durumu için,
(bkz: in a relationship with his right hand)