bugün

Fanatik fb taraftarları.. malum çok çirkef oluyorlar.

Not:hamsispor
Fazla rahat insanlardir.
Türk insanıdır. Bu memlekette her bölgeden insan gördüm, tanıdım ama hepsi birbirinden beter.
muhtemelen canı isteyince arayan, daha söylediklerine inanıp yola çıktığın, hatırlatınca ben anlık konuştum beni ciddiye mi aldın sen aah canıım diyen, 1 ay aramayıp, hiç bir şey olmamış gibi dönen ve yine seni keklemeye çalışandır. Bu kimdir, ben de çözemedim.
Kitap okumaktan veya ders çalışmaktan alıkoyan insandır. Ki aynı insan kitap okumayan ve kitap okuyanları kötüleyen kişidir.
Senden daha yakın bir arkadaşını görünce seni satan.
Nankör. Yalancı. Hain. Cimri. Çıkarcı. işten pazarlıklı. Hırsız. Namussuz. Ruhsuz. Maneviyatsız. Karaktersiz.
Bunlardan biri bile varsa iş kötü. Ve biri olunca kesin bu listeden 2 3 tanesinde yoldadır. Siz anlayana kadar çok geç olacaktır. Ama o an tanımış olursunuz arkadaşınızı. Geç mi olur bilmem. Ama en sonunda geç geç Bunu da geç bu da adam değil diyerek biter gider.
Tabiki kötü alışkanlıkları olan insanlardan uzak durun. Madde madde saymamı isteyen varsa yazarlıktan istifa etsin.

(bkz: yok artık)
kesinlikle çıkarcı insanlardır. çok eskiden bir büyüğüm arkadaşınla bir yiyeceği paylaşırken büyük parçayı kendisi almaya çalışırsa ondan uzak dur demişti. paylaşma duygusuna sahip olmayan ben merkezli yaşayan insanlar her türlü size zarar verecektir kendi çıkarları söz konusu olduğu için sizinle arkadaşlık kuracaktır.
Beraber çekildiğiniz fotoğrafı günler geçince silen insan. Bir gece kirpiyle uyusanız daha az canınız yanar.
Derdini dinleyip akıl verdiğin ama sen ona anlattığında dinlemeyip üstüne boşver knk diyen insan.
mutlu olmak istemeyen insandır. bazı insanlar olumlu şeyler olmasından kaçarlar sizi de olumlu şeylerden uzak tutarlar. böyle insanların götüne tekmeyi basın.
samimiyeti abartan insan. yılışık insanlardan nefret ediyorum ya.
Kendi düşüncesini her zaman doğru bilen insan tabi ki. Kral bi sakin ol otur düşün karşındakinin bakış açısıyla bakmaya çalış de ki acaba ben mi yanlış düşünüyorum. Yoh amına koyim ben birşeyi düşünmüşsem doğrudur...
hep ben haklıyım diyen insan.

sorumsuz insan.
Ailesine sevgilisine-eşine yalan söyleyen insanlardır. En yakınlarına gözünü kırpmadan organize biçimde yalan söyleyen adam sizin ayağınızdan donunuzu alır vah dost kazığı yedim ah iyi niyetimden hep diye ağlarsınız.
Sizi yarı yolda bırakmaya müsait, ortamlarda sizi gömen kendini öven, kibirli, bencil, yalancı insanlar.

Adi şerefsiz onlar...
Yüzüne güldüklerinin arkasından atıp tutan insan. Aynısını sizin için de yapar.
Homo erectus. Sürekli diklenen bir tip... "ey nobel sen kimsin yaaa" falan.
boş konuşanlar ve kendisine saygısı olmayanlar.
davul bile dengi dengine çalar. denginizle arkadaş olun.
yalnızlıktan hoşlanan insan.

eh, siz arkadaş edinmeye çalışsanız da kendisi bir gün yalnızlığına dönecektir. belki bir gün telefonu açan olmayacak.. geri dönmeyecek te..daha sonra tekrar aradığınızda "duymamışım" diyecek aradan geçen 2 güne rağmen.. siz de soramayacaksınız "görmedin mi? neden geri aramadın?" gibi soruları.. hiç soran olmadı en azından.
Sizi kötü yollara sürükleyen kişidir.
Bir kimse bulunduğunuz durumdan bir üst konuma çıkmanıza yardımcı olmayacaksa, değil arkadaşlık sohbet kurmanız bile yersiz.
Herkesle arası iyi olan,arkadaş olan insan net.