bugün

Maldır, yarın o arkadaşla arası bozulursa detayları tüm Türkiye öğrenir artık. Erkek kadın farketmez leş bir insan davranışı.
Özel hayatı olmayan tiptir. Bu tip insanlar ile muhatap olmayınız. Az insan olun orospu çoçukları. Kendinize ve partnerinize saygınız olsun.
Hem mal hem de gavattır.

Böyle bir arkadaşım vardı. Geldi gitti kızı bize anlattı. Bir süre sonra da aşık oldu bu kıza ve evlendiler. Şimdi hiçbirimizle konuşmuyor, konuşamıyor.

Yani yapmayın gençler.
en sevmediğim insan tipi. bir tane vardı böyle , 1 senedir tanışıyordum. romanya'lı bir kız ile nasıl seviştiğini anlattı , direk irtibatımı kestim. banane amk.
bazıları ölümüne sallar ismail abi gibi dinler ''hee hee'' derim bozulmasın diye.
bana seksin ne olduğunu o arkadaşım anlatmıştı lan! (7-8 yaşındaydım)
Karaktersiz kişidir.
muhtemelen seks hayatı yoktur ya da söylediğinin %80'i yalandır. geçiniz. hayatınızda da pek bulundurmasanız iyi edersiniz.

(bkz: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
Anlattığının büyük bölümü palavradır. Tek eşli değildir ve birlikte olduğu insani seks objesi olarak gören kişi eylemidir.
Psikolojik olarak onaylanma isteği.
Tabulu ümmetçileri rahatsız eden insandır. Onlar asla seks yapmaz çünkü. Muhammed onlara seksi yasaklamıştır çünkü..
Yakin arkadasimsa problem yok, Neden olmasin ? Ama oyle normal arkadassa gitsin threesome icin izin alsin ki anlattiklarini onaylayalim.

T: normal insan.
Bunların alayı genellikle yalancı olurlar.

Kendi hayal dünyalarında kurguladıkları cinsel hayatı, sanki gerçekmiş gibi başkalarına lanse ederler.

Uzak durulmalı.
delikanlılık raconuna ters düşer.
benim boyle bir arkadasim var. ve inanilmaz sakil bi durum bu. cocuk yalan soylemiyor, zaten yakisikli, agzi laf yapiyor ve oturdugu yerden bile kalkacagi bir saat sonrasina bir kadinla anlasip, evine gidebiliyor. dolayisiyla bunu neden yapiyor bir turlu anlamiyoruz. ne zaman bulussak ya ‘siktigi’ ya da ‘sikmek uzere oldugu’ kadinlardan bahsediyor: bazen sadece gozlerimi oynatiyorum, ve o an baska seyler dusunuyorum. Bir turlu soyleyemedik, cunku ne cok yakin ne cok uzak arkadas degiliz.
ilerisini düşünmeyen insandır.

Ola ki arkadaşlarına anlattığı hatunun biriyle evlenirse, arkadaşlarının;

- ooo muhterem, anal yaptığın yengeyle evlenmişsin, hayırlı olsun

Cümlesine maruz kalmayı göze almalıdır.
ezik bir insandir. anlatarak kendini onemsetmek isteyen kisidir.
ilgi meraklısıdır. Hatta ballandıra ballandıra anlatıyorsa üçlüye yakın bir eşiktedir.
Genelev hikayesini anlatana bir şey demiyorum bile. Hayırlı hastalıklar.
Seks hayatı nedeniyle Ya çok dertli. Ya da çok mutlu olan insandır.
1- ciddi düşündüğü bi kız ise anlatması yanlıştır. çoğu erkek de anlatmaz zaten.

2- sevişirken snapchatte yayınlayan bir çiçekle seviştiğini anlatıyorsa sorun yoktur. konunun, anlatan erkeğin adamlığına gelene kadar çok fazla süzgeçten geçmesi gerekiyor.

ben yalnızca spontane gelişenleri anlatıyorum. heyecanlı oluyor.
(bkz: seksen dörtlüyüm sekste dertliyim)
muhacırlar nedense buna çok meyilli.
şimdi belki muhacır arkadaşlar beni linç edecek ama, özellikle bulgar son dönem göçenlerde bu mevcut.

karısını anlatıyor.

bana ne amq?
Ben burada deneyimlemeye bakarım. işte yatağın üstünden balıklama daldım gibi değil de biraz daha samimi bir şekilde paylaşılabilir sonuçta bu hayatta yaşadığımız farklı şeyleri deneyimliyoruz ve bunları insanlarla paylaşmak en doğal hakkımız. Deneyimler paylaştıkça gördükçe yaşadıkça çoğalır. Konu seks dahi olsa.
görsel

Beyni, bacak arasına monteli, ahlak deformasyonuna sahip bir insancıktır.

Fırıncı küreği marifetiyle terbiye edilmelidir.
Püüüü!
Terbiyesizin ve utanmazın önde gidenidir! Özel diye bir şey var! Evin sırrı dört duvar. Evin sırrı dışarı çıktı mı o evin hayrı kalmaz!
güncel Önemli Başlıklar