bugün

aşk ile tanışıldığında söylenen cümle. hani böyle hissettiğin şeyin ne olduğunu bilemeyip adını aşk koyma eğiliminde olduğumuz zaman söylediğimiz. hayatta 1, belki 2 kez en fazla, gerçekten başımıza gelen bu unicornların varlığına dahi inandırabilecek olgu...

ay ne diyorum ben. ey aşk, geldiysen üç kere öp!
(bkz: babalara gelmek)
görsel
Derin bir nefes al sonra geçecektir.
iyi bok yedin sebastian, sanki iyi bir şeyle tanışmış gibi birde mutlu mutlu unicornlardan bahsetmişsiniz, hissettiğiniz şey aslında "eyvah boku yedik" duygusu, önünde hüzünlü umutsuz güneşi bekleyen geceler hissi.

ay ne diyorum ben. ey sigara geldiysen üç kere yan.
benim için, onun için, kayıp giden bizim için.
(bkz: siki tutmak)
geçmiş olsun.
Allah kurtarsın.
ilk zamanlar verdiği heyecan falan güzel hele karşılık bulursa süper ama karşılık olmazsa bol bol uyuyamadığın gece bol bol sigara.
ne var da aşık oluyorsunuz lan?
Kalbim çürüyor Sanırım Nasıl aşık olunur onu bile unuttum.
(bkz: iyi bok yedin)
dünyanın en güzel şeyidir. ama karşılık görmezsen allah kurtarsın. halkında hayırlısı diyelim kardeş.
allah tamamını erdirsin. hayırlı olsun karşiiim *
%99 çok üzülecek ve ağlayacaksın
%1 inanılmaz mutlu olacaksın.

hayırlı olsun.
Şu an benim halimi anlatan söz.

Arkadaşlar ben gerçekten aşık oldum. Asla olmamam gereken birisine.

Kızlar taktik verin yol yakınken kurtuluyum sürekli düşünmekten,düşünürken saçma sapan gülümsemekten.
ne güzel işte. tadını çıkar.
Ne kadar mide bulandırıcı bir insansın... insanları sırf göğüsleri için mi seviyorsun? Halbuki aşk ruha ve sıfata karşı olur...
sözlük yazarlarına küçük bir duyurudur. evet arkadaşlar galiba birini seviyorum, yani tam aşk gibi değil de memeleri falan çok güzel umarım en kısa zamanda sevişebilirim onunla.
küçük bir duyurudur. üstelik bu seferki bir sözlük kızı da değil kanlı canlı karşımda duran bir kızdı. yıllardır kalbimin ritmini böyle bozan biri olmamıştı.
hadi gecmis olsun, sifalar dilerim. gül gibi obsesyona sahipsin artık.
su anda nerede, ne yapıyor, beni seviyor mu, arasam mı, mesaj mı atsam, ne kadar da güzel, baska sevgilisimi var????
şaşırtmayan durumdur.

(bkz: başlıktan yazar tahmini yapmak)
bir duyurudur. güzel gülümsedi bünye alışık olmayınca kalbim bi çarpıntı yaptı ama geçer yarına.
aşkın yalan bişey olduğunu bilmeyen birinin içinde olduğunu sanarak iddia ettiği durum özeti..
izmir’ de 5 dakikada bir sarf edilebilen cümle.
Fotisi var mı?
Nefise Cansu ya aşık olduktan sonra sözlükte yüzlerce kişiye aşık oluyoru.

Fiziğine sanırım.
güncel Önemli Başlıklar