bugün

Galiba düzeldi. Evet.
(bkz: çabuk alpersef gelmeden)
Bugün gelmesi beklenen bildirim .
neden bozduydunuz ki sorusunu da beraberinde getirecek söylemdir. eskiden helikopter oyunu verirlerdi en azından artık o da yok *
bu yazıyı gördüğümüze göre düzelmiştir.
on ikinci nesiller gelmeden önce yapılan çalışmalardan kaynaklı aksaklıkların düzelmesidir.

(bkz: on ikinci nesillerin biraz şey olması)
Herkes iyi mi arkadaşlar ? Bi içtima düzeni alalım.
ne oldu neden oldu?
bozmasaydınız düzelmesine gerekte kalmıcaktı.
Çekirdeği, çayı aldım
Gelcek ifşaları bekliyorum.
Hayır böyle durumlarda ben acaba içeride ne oluyor diye merak ediyorum. Catliyorum meraktan.
boomcu onur kullanıcı adım görünmüyor ve bu hesabı açtım. alpen'e mail atınca çabucak aktif oldu bu hesap. artık buradayım.
Yazarları sevindiren haber.
ismail abinin patentini alması gereken bir sözüdür. Sanırım Türkiye'de sözlük camiasında en çok bu kelimeleri kullanan olarak litaratüre girmiştir. Saygılar zall beyimiz.*
kod yazarken tüm hataları çözünce içimden bu bildiri geçiyor. bir kopma geliyor ki sorma

edit: olum çok masum ya.
Tam düzelmediyse demek.
Beni hala güldüren açıklamadır.
sorun tamamen çözüldüğünde söylenen söz. artık şüpheye yer yoktur.
Konu bilinmiyorsa insanda merak uyandıran cümle.

Sözlüğe saldırı yapıldıysa arkadaşlar mesaj kutum dolu Kaç yazar ifşa oldu acaba.
güven verir. saygınlık kazandırır. şöyle de kullanabilirsiniz, "beyler düzelttik tamam". bak bu +4 karizma da veriyor. bunlar hep tecrübe.
Görsel sorunu için geçersiz onerme.
Bunu günlük hayatta kullanıyorum ve kahkaha bekliyorum ama kimse anlamıyor. Diğer uludağ sözlük klasikleri gibi. Sizi seviyorum.
24-27 Temmuz eylemi amacına ulaştı sözlük düzeldi arkadaşlar, gözümüz aydın.
Beklenen açıklama.
He düzeldi amk iyice boka sarıyor.