bugün

Yutkununca kalbim tekliyor nedendir yaşayan var mı bu durumu.
Edit:korkutmadan yazın zira anksiyetem tavan.
lütfen bu başlığı boş boş entrylerle meşgul etmeyiniz, 112 gibi başlıktır bu başlık...
(bkz: sen yatsan iyi olacak)
Yalancı çobana döndü mevzu. Bir zaman sonra gerçekten bir şey olacak o zaman iş işten geçecek ama kimse bakmayacak. Bakmayın lan millet bir daha. Bir aldanış.
Dua edin bayansınız kadın.

Yoksa eksilemekle bırakmaz küfür yağdırırlardı.
ablacım derdin nedir neden insanları taciz ediyorsun insan olmak zor mudur. kadın başına erkeklere neden salça oluyorsun eğer erkeksen neden karı kılığına girdin dalga geçiyorsun sorular sorular.

tanım : sana belediye baksın diycem ekremin belediyesi de çalışmıyor.

gerçekten çok yazık.
ha ha ha seni küçük hınzır afacan.
görsel
(bkz: yine mi sen dövecem ama)
Yakında.
(img:#2230061)
https://youtu.be/O1o5II0Ea0w

0:55 sonrası.
Kısa saçlı tatlı bir kız vardı onun nicki neydi hatırlayan var mı?

Tşk.
oha aq. ordu ile ilgisi yok. dikkat et .
kulağa kaçan o dikkat!
aman dikkat, bulduğu delikten girer o...
Kulağa kaçan böceği. Ağaç kovuklarında bağ bahçede olur. Kuytu yerleri çok sever. Bizim bağ evinde çok olurdu. Hatta bir keresinde siyah çayın içine girmiş tabi haberim yok bissuru kişiye içirmiştim. Çaydanlığı yıkarken gördüm.Kimseye bişey olmamıştı.
Bu ikisi arasında kaldım. sizce hangisi daha güzel ?
(img:#2230926)
(img:#2230927)
boyun posun, ten rengin, saç rengin vs de vs....

duruma göre ikisi de fark eder.
üstteki herkese yakışır. o yüzden garanti iş yapmak istiyorsan üstteki derim. birazcık sıfatına güveniyorsan belki alttaki de gidebilir.
daraldıysan ve sorunların varsa sorunlarını çözmeye çalışmalı ve sorunlarını çok büyütmemelisin. ikinci olarak sorunlarını tüm ayrıntılarıyla ele almalı ve ona göre bir karar vermelisin. kararsız olmamalısın ve kendinle barışık olmalısın. canın çok sıkılıyorsa şarkı dinlemek iyi gelecektir.
-psk. dr. aykolik-
(bkz: A Quiet Place)
Herkes şu entry'ye bir göz atabilir mi?

https://m.uludagsozluk.co...hbap-ı-harekete-geçirmek/
eyy uludağ sözlük'ün sıcak aile ortamı, yazı karakterleri aklımdaki gibi olsun istediğim basit bir logo ihtiyacım var. konuyla ilgili destek olabilecekler dm kutusunda kırmızı bir renk oluşturabilir mi? teşekkürler...
Bi yardım çığlığı.

Kimse de dönüp hop birader mesele nedir dememiş. Kötüsünüz be kötü sizden utanıyorum. Bari başlığı uplayalım.
sana baktım kendi kendimin kedisiyim söyle...
güncel Önemli Başlıklar