bugün

görsel
çivi çiviyi söker.

bence bir dene.
çivi çiviyi sökmez, keserle sökmen gerekiyor. keser aşk acısını da söker.
makineyi bi kapa aç düzelecektir.

(bkz: türk işi tamir yöntemleri)

hayatının sonuna kadarda atlatamayacaksın dostum. dost acı söylermiş. unutabilmek için ya aşırı gamsız olman ya o acısını atlatamadığın aşktan çok daha büyüğünü bulman lazım. bu şartlar altında ilki belki ufak bir ihtimalde olsa olabilir ama ikincisi çok zor.
daha önce onun gibisini nerde bulacağım derken birden karşıma ondan daha güzel ondan daha olgun ondan daha becerikli ondan daha geyşa ondan daha el üstünde vs vs.. çıkmışlığı var. sanada ondan daha vs vs çıkarsa unutursun.
aşk acısını bol bol atlayarak atlatırsın, atlamadan, atlatılmaz.
Millet aç aç.
zeka geriliği habercisi olan bir itiraf. nice genç böyle hayatını karartıyor aptal saptal birileri için.

öncelikle bu durumun kişisel bir durum olmadığını kabulleneceksin. yeni birine odaklanacaksın. kendini değerli biri haline getirmek için uğraşacaksın. kişisel ve kariyer gelişimine odaklanacaksın. demek ki kart hata vermiş, yeterli bakiyen yok. ama burda bakiyeden kastım "değer" kavramı üzerine. daha değerli biri olmaya odaklanacaksın. daha kültürlü, daha elit, daha sportif, daha kariyerli olmaya odaklanacaksın. filmin sonunda bu acıyı çektiren kişinin peşinde koştuğu kalitesiz insanlara bakıp haline şükredeceksin.
zall'dan inciler.
benzer durumdaydım. sonrasında o kişiyle yakın olunca anladım ki aslında kendi kafamda kurduğum birine aşık olmuşum. sonrası olmadı doğal olarak.
O acıyla yaşamaya alışacaksın. Ki o kadar sene geçmiş alışmış olman gerekiyor. hayatinda koca bir bosluk olmus , yeri dolmuyor olabilir. Tekrar birini sevene kadar bu boyle devam eder. Kendini hayata bırakıp başka şeylere odaklamaya çalışsan iyi olur.
öncelikle gerçekten onu sevdiğini mi yoksa sevmeyi sevdiğini mi analiz et. hayatında hangi boşluğu doldurdu? bunlara cevapla zaten çözümlerini bulursun.
4.5 senede o birinciyi yapmış ikinci çocuğunu bekliyodur sevgilisiyle.
Maalesef gerçekten de çivi çiviyi söker. En son aşk en etkili olan olacaktır emin ol. Biri çıkar karşına herşey güllük gülistanlık olur.
Bende halen 21subat 2012deyim. Bazen gercekten gecmiyor. Ne yaparsan yap yerine kimi koyarsan koy. Onun boslugu kaliyor.
Aşk acısı mı ? Sen hiç paltoyla sıçmayı denedin mi ? Acı görmemişsin daha.
https://youtu.be/-vb0zaLSDTI
Anlatmaya gerek yok üstad herşeyi özetlemiş.
(bkz: zall)
bol bol şaklat bu aralar.
Kardeş, vurdur.

Bul şöyle karslı, azman gibi, döşü möşü kıllı bir hırbo... Evirip çevirsin seni. Ertesi sabah uyandığında "lan ben ne bok yedim aq, salak salak şeylere üzülüp daha büyük hatalar yapıyorum" deyip aşk acını unutursun. Çünkü artık daha büyük bir acın var.

Ha ama edindiğin yeni pişmanlığı nasıl atlatacağına gelirsek: dine dön!

Bünye huzura erer. Pamuk gibi olursun.
Ah kıyamam yazık amk! aşk değil len o aşk olsa duramazsın (bkz: swh)
Tanım: Aşık olduğunu sanan 1 adet ergen abaza içeren başlık.
okumadim. ask acisindan daha muhim dertler var bu dünyada senin hormonlarinin surukledigi senaryonun atlatilicak bir varligi yokki atlatasin. kendine gercek bir sorumluluk edin!
bizi hakketmeyen biri için acı çektiğimize değmez...ama o acıyı atlatmanın yolunu bulan bana da anlatsın bir zahmet.
Geçmediğini söylebilirim sanırım. Normal hayata adapte olup gündelik mevzulara geri dönüş yapabiliyorsun fakat yine rüyalarına giriyor ve özlüyorsun. Bu özlem hissinden kaçış yok en azından ben bulamadım.
walla %10 farkla 3 ay atlatabiliyorsun diye biliyorum.

ekstre atlat seçeneğinin hemen altında aşk acısı atlata tıkla.

şaka bir yana bir abi tavsiyesi olarak görürseniz birikim yapın , siktiredin aşkı meşki aq. en kralı 1000 tl lan mallık etmeyin.