bugün

başarılar o zaman.
küçük bir itiraftır.
ama yine de tayyip reise laf eden karşısında beni bulur.
artık devam edemiyorum arkadaşlar.
Akpden vazgecip ne yabalım, kılıştara mı verelim. Adamda liderlik vasfi yok bikerem. Eved, dayyib forevır
Iyi baalim cok da fifi amk. Birgun akp de anap dyp gibi bisey olacak.
görsel
reis 2018'de seçimlerden önce arpalığını verir, tekrar akp'li olur. itten adam olmaz.
bilmem kaç senelik geri zekalılığına da son vermiş olsa keşke..

dün hayrı dokunmamış, bugün hayrı dokunmayan yarın da hayrı dokunmayacak bir canlı beyanıdır..

Gülüp geçiniz..
facebook hesabında ekli olan ilçe teşkilat başkanına zarf atan eleman söylemidir. makarna ve diğer erzaklar gelmediyse bu ay bir gider yapayım bakalım demiştir..
Bana dokunmayan yılan diye diye en son cuvaldızın ucu kendisine batmıştır. Kadının biri asker olan kocasını suriyeye gönderince artık akp ye oy vermicem dedi. Size müstahak az bile.
atanamadığın için değil mi? ahaha.
bir itiraf cümlesi.evet arkadaşlar bu kadar yeter.
hayırlara vesile olmasını dilediğimiz sondur.
Bes yıldır akp'li olduğuna göre muhtemelen 22, 23 yaşlarında bir seçmenin beyanıdır. Biraz Türkiye Cumhuriyeti tarihi ögrenirse tekrardan oy atmaya başlayacaktır.
Ben hiç akp li olmadım. Fakat yarın seçim olsa kime oy verecem? Var mı benim yaşam tarzıma hitap eden bir siyasi oluşum.
biraz önce facebook sayfamda biri paylaşmış. bu ne lan böyle işten çıkmış insan gibi. haha. amk.