bugün

ilk aşklar güzeldir derler. Bu tanımın dışında kaldığını direk itiraf etmek gerek yeri geldiğinde. Hatta ilk aşkınız alt komşunuz ise, sürekli asansörde başınız sağa sola titreyerek bitmek bilmeyen katlar çıkmak zorunda kalıyorsanız, yıkınız bu tabuyu hemen. Bunun yanında kızın babası eski güreşçiyse ve sizi güreşçi olmanız için ikna etmeye çalışmak derecesinde çok seviyorsa bambaşkadır durum.

-iyi günler X amca.
-Sağol koç. Boy da atıyor senin ha. Nasıl gidiyor okul bakayım? Bizim kızın da hocası beni çağırmış ona gidicem şimdi.
-(Ulan bahsetme ondan kafa titriyor) ehe ehe basket oynuyoruz ya olsun o kadar ehe ehe
-iyi iyi basketin yanında günde 150 de şınav çek, bak ben milli güreş.. (kata gelinir)
-Neyse.. Y' e selam.. ehe..

aynı kıza aşık olma durumu gözlenen bir şeydir arada sırada. Fakat öyle karman bir çocukluk yaşadım ki aşık olduğum kıza sıra arkadaşımla beraber aşıktık. O derece karman.

-Oluuuum.. Bak bak gördün mü saçlarını salınca ne de güzel oluyo ya..
-(Ağzını burnunu kırıcam şimdi o olucak) ehe.. Ben topluyken de beğeniyorum ya.
-Evet ya öyle de güzel.. Ne güzel di mi bak biz kavga etmiyoruz da.. Süperiz.
-(Hele bi sene sonu gelsin de kafanı kaldırıma vurayım ben) Ehe..

Neyse ki kız benim apartmanımdaydı. Avantaj bendeydi ama öyle t.şak geçtiler ki vazgeçtim bi zaman sonra. Akıl da sıra arkadaşıyla aynı kızı sevmenin çük kafalıca olduğunu fark etme vaktiydi allahtan. Biz de şınava devam ettik.

acı vericidir efendim arkadaşla aynı kıza aşık olmak. iki ucu boklu değnektir. montla sıçmaktır.
güzel kız kıtlığı olan yerlerde sıkça karşılaşılan hadise.
doğal olarak ortama güzel hatun geldiğinde bütün arkadaşlar o hatuna aşık olur.
berbat olan durumdur. iki arkadaş genelde okulda veya iş yerinde zaman geçiriyorsa büyük ihtimalle oradaki bir kıza aşık olacaktırlar. bir arkadaş, kızı beğenir, arkadaşlığı ilerletir. aklından çıkma teklif etmeyi geçirirken diğer arkadaş gelir ve "oğlum ben galiba ebru'ya aşık oldum lan. yarın konuşacağım kızla" dediğinde yıkılırsınız. sonuçta bir tarafta arkadaşınız vardır diğer tarafta da sevdiğiniz kız. belki de siz önce davranmış olsaydınız kızı siz kapacaktınız. ama arkadaş o kıza ilgi duyunca kıza karşı duyulan ilgi yavaş yavaş kaybolur ve kız, arkadaşa bırakılır. yine de tabii ki zaman zaman kavga da çıkabilir. yıllarca süren dostluklar, bir kızdan dolayı bozulur. kız da teklifleri reddederse dostluk da boşuna bozulmuş olur.
eğer sevdiğiniz kızı arkadaşınızla öpüşüp koklaşırken görmek istemiyorsanız hızlı karar vermeniz gerektiğini hatırlatan durumdur. arkadaşlık mı. o bir şekilde geri kazanılır. çünkü bir süre sonra kız gider ve mevzu bir kız bizim aramızı bozamaz hacı moduna gelir. o yüzden hızlı olan kazanır ama sonuc gene aynıdır.
bir de bu durumun daha karmaşık hali vardır. sizin hoşlandığınız kişinin en yakın arkadaşının size aşık olması ve bu durumda hoşlanılan kişinin sizden hoşlanmasına karşın açılamaması gibi bir şey.
zor bir durumdur. gönül bazen arkadaş için vazgeçmek ister ama beceremez. belkide gönülden istemediği için beceremez. kim bilir. kız iki tarafa da pas veriyorsa ortalık karışır. hele bu aynı arkadaşla ikinci kez aynı bir kıza aşık olunduysa iş bir hayli zorlaşır.
(bkz: tecrübeyle sabittir)
- dostum bu böyle olmayacak, birimizin feragat etmesi lazım.
- ben ederim ama bi şartla.
- neymiş şartın?
- kızmayacaksın ama?
- tamam, söz.
- yemin et!
- sinirleniyorum ama bak. söyle çabuk!
- yok ya boş ver, kızarsın sen kesin.
- lan yoksa kızkardeşime mi göz koydun?
- yok be, olur mu öyle şey!
- yemin et!
- ateistim ben.
- yalana bak! otuz gün oruç tutmamış mıydın sen?
- sonradan oldum...
bir de bu en yakın arkadaşla başınıza gelmişse durup düşünmek lazım. ortaokuldaki en yakın arkadaşımla başıma geldi, lisedeki en yakın arkadaşımla da başıma geldi. şimdi yıllar sonra düşününce anlıyorum azizim. sorun bizde değildi. kız kıtlığı vardı lan!
Arkadaşlarınızın kişilik vb. özellikleri çoğunlukla size benzer. Size benzediği için onları arkadaşınız seçersiniz zaten. Eğer aynı işte çalışıyorsanız, veya aynı okulda okuyorsanız aynı kıza aşık olmanız da muhtemeldir. Özelllikle yakın arkadaşınızsa bu kaçınılmazdır. Şu anda içinde bulunduğum durumdur, gerçekten acı verir. Neyse, yeni yelkenler açma vakti.
arkadaş olarak bildiğiniz kişi size kötülük yaptığında o kızla birlikte olmanıza sebep olur. misal benim zamanında yaptığım gibi.
Kız yaşadı.
Beraber gruba girilecekse 3lü bir ilişki yaşanabilir. Zaten günümüzde aşklar penis boyutuna bakıyor birnevi. iki kişi idare edersini güzelce. Hem eşcinselliğe bakış açınız genişler hor görmez kaliteli erkek olursunuz.
arkadaşımla aynı kişiye aşık olan biri olarak zor ama bir o kadar da eğlenceli olan durumdur. onu gördüğümüzde ikimiz de heyecanlanırız. size ''sen niye heyecanlandın?'' diye sorduğunda ''ben de senin adına heyecanlandım hani onu seviyosun ya'' diyerek yırtılabilir. ben böyle yapmıştım. sonra onu her gördüğümüzde beraber sevinirdik aynı anda. o saçını başını tarayıp tipini düzeltirdi ben de çaktırmadan bi köşede aynısını yapardım.
aşık olabilecek kalitede kız bulmanın zor olduğu bu devirde genclerin büyük sorunlarından biri haline gelmeye başlayan durumdur.
kadının beni seçmesi ile konu kapanmıştır arkadaşlar.
https://www.youtube.com/watch?v=6I7zA4OA3zw 58:55-59:04 bitirici özet.
Taraflardan birisi fedakarlıkta bulunmadıkça durum berbat olur.Kızın net olması lazım.O net değilse adamlarında yapabileceği bir şey yok tabi.
arkadaşımın sağlam dayak yemesine sebep olacak olaydır. çok güşlüyüm ben acımam gevura vurur gibi vururum.

yok be ne zeka ile ne güç ile kıyıp da dövemiyorsun. liseden hemen sonra başımıza geldi. bir kız vardı bizim mahalleden değildi ama bizim buralara takılıyordu. arkadaşım olacak deyyus bana önce "kıza yanaştım ama sana meyilliymiş söyledi bana" deyip sonra alttan alttan kıza yazmaya başlamış. kız yok mok deyince " o da gelecek ama" diye kızı kandırıp buluşmuşlar çiftler * randevusu ayarlayıp. işlemiş nakış nakış. tabi benim buluşmadan haberim bile yok. yani bana kelek atıp "işim var kanka bu aralar seyrek görüşelim" diye beni oyalayıp kendisi gizli gizli kızı ayartmıştı. sonradan bir iki daha çıktılar ama sonrasında kız mahalleden kaçmıştı zaten. 2 günlük zevki sefası için yaklaşık 18 senedir durup dururken her ortamda o olayı hatırlatıp laf sokmalarıma maruz kalıyor. değdi mi lan o kadarcık şey için makaraya alınıyorsun yıllardır kamil seni *
Kavga sebebidir. Evet.
Kavga çıkmıyor ikisinden birisi o kızdan vazgeçiyor.
Yaşanmıştır.
Aşkın boş olduğunu arkadaşlığın daha önemli olduğunu düşünerek hareket etmelidirler.