bugün

Sizin arkadaşlığınızdan zevk alan ve arkadaşlığınızın devam etmesini isteyen hatundur. Veya olumsuz düşünürsek kibarca sizi beğenmediğini dile getirip reddetmiştir.
vazgeçemeyen hatundur.
belki bi gün döner dolaşır gelirim diye tutmak ister.
bunu dedikten sonraki gün ensesine vurup "naabbeer lan hacııı pes atak mı" gibi bir tutum sergilerseniz dumur olacaktır. arkadaşlık safsatasından da vazgeçecektir.
Her liman da sığınacak bir yerim olsun diyen hatun dur. ilk değilsin sonda olmazsın hiç bir zaman.
Ayrıca :
Eski aşktan dost, eski kaşar dan tost olmaz.
kesinlikle aklında ya da kalbinde başkası vardır.arkadaş falan kalınmamalıdır.her türlü ortamdan silinmeli ve engellenmelidir ancak bu demek değildir ki unutacaksınız.tecrübeyle sabittir.
Ula hassiktir poh ogli poh
Dedim kiza.Sonra da gitti.Bekledigim tepki bu degildi.Ne bekliyodum ki mk ben kiza poh dedim.O degilde sap kaldim.Kiz ayrilmismidir ki.
eğer ayrılan o hatunsa ,senden daha iyisini buldum, ama her an bitebilir. o yüzden yan cebimde kalmanı istiyorum demenin başka bir versiyonudur.
neden dedikleri merak edilendir.
bana az önce dendi, uzman arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
bazen kızların anlatmak istedikleri uzun şeylerin kısaltmasıdır.

k:kız e:erkek
diyalog:
e: ben senden hoşlanıyorum.
k: ama ben seni sadece arkadaş olarak görüyorum.

tercümesi:
e: ben senden hoşlanıyorum.
k: ben senden hoşlanmıyorum ama bu durum hoşuma gitti arkadaş olarak takılalım sen hala köpek gibi beni sev. durmadan sevdiğini msj at. benim egom tavan yapsın. ben başka erkeklerle de takılayım ama sen yine de beni sevmeye devam et. ama arkadaş kalalım yani.

alıntıdır.