bugün

ortamda hoşlandığınız bir kız varsa, onu güldürmesinden hiç hoşlanmadığınız üye.
sanal alemdeki espirileri söyleyen tiptir.
sadece o var diye istemediğin mekana gidebilmeni sağlayan zat-ı muhteremleri.
erkekse eğer ilgi odağı olur kızlarıda etrafına toplar az biraz eli yüzü düzgünse, yok eğer erkek değilse ya iyi hoşta çok konuşuyor aga bu kız denir dışlanır az biraz.
belirtilen bu kişi genellikle zeki , yaratıcı ve çoğu konu hakkında bilgi sahibi olan kişidir. bir ortamda kaliteli espri yapmak için genellikle twitter , facebook , sözlükler gibi sosyal ağlardan faydalanan kişilerdir. ama bu kişiler gördüğü espriyi aynen iletmez. üzerine bisiler koyup da topluma sunar. nereden mi biliyorum , eee bu benim.
grupta genellikle tek sevgilisi olmayan üyedir.
hiç susmaz.

geçen kızlı erkekli çayır da oturuyoruz, metin adında bi arkadaş ( hiç susmayan bu arkadaş ) hemen lafa girdi.

- ehehe adamın biri varmış. bu adam asansöre binmiş, 9. kata çıkcakmış ve basmış 9 numaralı düğmeye, fakat asansör gitmemiş. çünkü 9 numaralı düğme bozukmuş. sonra 10 numaraya basmış ve 1 kat aşağı inmek zorunda kalmış muhahaha oysa 8. kata bassaydı bu sorun olmayacaktı ahahahaha ne mal ya. figen nasıl ama komikim di mi?

( figen bunun yeni çıktığı manitası. kız gülmemek için kendini kasıp duruyo. sonra metin yine lafa girdi )

- bi de çekirgenin 98 kez zıpladığı bi fıkra var onu başka sefer anlatırım.
1 zıplamış 2 zıplamış 3 zıplamış 4 zıplamış falan çok uzun.. ehehe figen benimle çıktığın için çok şanslısın kız ahaha ben bile kendime gülmemek için direniyom valla. anlıyom halinden. dedi ve kız başladı kahkaha atmaya. her kes yarıldı amk.

ortamın konusu; kızların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmalarıydı. ulan ne gündü be. sonra herkes manitasını aldı gitti. ben de ot yoldum. garç garç garç çok zevkli ama.
bi yandan güzeldir lider olursunuz bir yandan da kötüdür çünkü muhabbeti yüzde doksan hep siz çevirirsiniz. sizi güldüren hede az olur.
bız ona a.cık agızlı dıyoruz cunku susmuyor. agzı hep acık.
muhtemelen karadenizlidir. Soğuk esprileri bile ortamdan gülmeli tepki alır.
biraz tipi varsa bakın, biraz diyorum. kızların ilgisi hep bunlarda olur. sevilen arkadaştır.
sürekli komiklik şakalık yapar, herkes onu pek neşeli falan sanar. gelip bir allah'ın kuluda ""olm iyi misin bi sıkıntın var mı" diye sormaz, zalım dünya...
kendi yaptığına kendi gülmüyorsa en makbul olanıdır, genelde gün bitimine doğru "ahh aristocrazia karnımız ağrıdı yine senin yüzünden kırışıcaz erken yaşta" diye bir de söylenirler.
izinden gidilmesi gereken.
genelde ilgi odağı olur bunlar. ee ne yapalım, adam yapıyor! bizler ise buruluruz biraz biraz.içimizden 'ulan yeter olm, resmen konu mankeni gibi olduk ,yeter ,bizde varız burda' diyerek hayıflanırız.
grup dışına çıktığında sudan çıkmış balığa dönüp içine kapanan üyedir bu nedense.
her zaman en güzel kizi kapan kisidir nihayetinde.
güncel Önemli Başlıklar