bugün

yetenekli erkektir ancak kızların bu ayağı anlamıyor olması da anlaşılabilir bir durum değildir. belki de herşey bir oyunun parçasıdır.
biyolojik olarak erkek olabilir ama karakter olarak insan değildir.
büyük ihtimalle becerdiği kızlar da "arkadaş ayağı çekip çok erkeği beceren kız"lardandır. zira böyle bir olayı anlamayacak, anlayınca verecek kadar salak bir kız yoktur. (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
tarzına saygı gosterilmesi gereken bireydir. yemeselermis ulan o zaman teskoyu, kardesimizin sucu ne burda?*
alanın razı verenin razı olduğu ilişkidir.
arkadaşça sevişilemeyeceğine göre yada tek taraflı bir sevişme olmayacağından kızında aynı yaklaşımda olduğu aşikardır.
"ahmet-ayşe kardeştir,kaldır kaldır yerleştir" temasını başarıyla uygulayabilen kişidir
kızların her halinden, anlarmış gibi yapan, yardım gerektiğinde, dibinde, özenle biten, fırsat düşkünü yaratıklardır.
bunlar sanılanın aksine sayıca çok az sayıda olan erkeklerdir.

kızlar arkadaş ayağı yapmanın feriştahını bilirler ve arkadaş ayağına yaklaşan zamparayı gözünden anlarlar. ha ben bu elemanı beğendim verebilirim diyen kız,"canı istediği için" için arkadaş ayağı ile yaklaşan elemana verir.
canı istemese arkadaş ayağı yapan eleman sonsuza kadar kızın arkadaşı da kalabilir.

burda "arkadaş ayağı çekip çok kızı beceren erkek" in tek başarısı doğru zamanda doğru yerde bulunmaktır.
çok matah birşey yaptığını sanan salak erkek.
- ahh napıyosun ayağım o benim.
- ahhh ne çekiyosun ayağımı be.
+ bi dakka.
- ahhh.
+ işte becerdiim. * *
doğal sarışınlarla takılması muhtemel erkektir.
(bkz: aptal sarışın)
(bkz: becermek kelimesindeki naiflik)
(bkz: alan razı veren razı)
yerli ve yabancı gençlik dizilerinin genel işleyişidir. en yakın arkadaşlar genelde birbirinin sevgilisi olurlar. yataktan çıkmazlar. sonra eş değişilir tabiki.
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: how I met your mother)
piçin önde gidenidir. ama ben burada sadece erkeğe yüklenmem hacı. eğer kız da arkadaş oldukları halde erkeğe veriyorsa o da bildiğin kaşardır. yani çokta üzerinde düşünülecek bir şey yok. biz buna halk arasında tencere kapak ilişkisi diyoruz. kendilerine de iyi becermeler diliyoruz tabi..
sevişmek için, başka şansı olmayan garibandır. (bkz: çanak yalayıcı)
güncel Önemli Başlıklar