1. 1.
    çok da umursanmaması gereken islam saçmalıklarından biridir.
    7 -14 ... kivilive
  2. 2.
    büyük günahtır ama kafir olur diye bir şey yoktur. birine kafir demek çocuk oyuncağı değildir.
    6 ... birinsan75
  3. 0.
    (bkz: ağzından mı öbmüş)
    3 -1 ... kah ve otesi
  4. 1.
    Haram yiyen
    Mazlum öldüren
    Hak yiyen
    Hayvan öldürüp tecavüz eden
    insan olmayan kâfir olmuyor da;

iki insanın mahremiyetin olmadığı şehvetin doruklarında birbirlerine yakınlaşması tek derdimiz oluveriyor birden. Kimse kimseyi bu konuda kafirlik ile suçlayamaz, günahsa, onların günahıdır, Sizi hiç mi hiç ilgilendirmez.
    8 -3 ... t i b b
  5. 2.
    Kendimi tanrı ilan ediyorum ve artık analı serbest bırakıyorum, anal yapan kafir olur diyen diğer tanrı yazarların artık hükmü kalmamıştır, yeni tanrınız benim.
    Ne zaman tanrı oldunuz da hükümler verir oldunuz amk.
    Kaynak diye verilen linklerin hükmü yada sahihliği ne derecededir?
    Açıkça imansız olduğunu dile getirmemiş birine kafir diyen kafir olur.
    2 ... dalya rock yazar
  6. 3.
    helal kabul edip yaparsa kafir olur. helal kabul etmedikçe işlenen hiçbir haram kişiyi kafir yapmaz. ehli sünnetin inancı budur. bu konuya şöyle bir örnek vereyim. bir kişi bu tür ilişkiyle ömrünü geçirse haramdır ama ben yapıyorum dese kafir olmaz başka bir kişi ömrü boyunca bu tür ilişkiye girmese ama haram değil helaldir dese kafir olur.
    4 ... idrak yollari enfeksiyonu
  7. 4.
    kafir olur mu olmaz mı bunu bilemem de haramsa haramdır. helalleştirme çabalarının ne anlamı ve ne gereği var ki?

müslümansanız günah olduğunu kabul edersiniz. günah olduğunu bilerek ister yaparsınız ister yapmazsınız. kendinizi allah veya peygamberi (s.a.v.) koyup hüküm vermeyin.

siz bir şeye günah değil dediniz diye o günah olmaktan çıkmıyor; tam tersi de geçerlidir.
    1 ... eychdi
  8. 5.
    Kafirse bana mı kafir?
    Umrumda olmayan kişidir.
    2 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  9. 6.
    afferin, böyle böyle çok eksi alırsın sen. devam böyle.
    ... paganviodio
  10. 7.
    bu başlığı açan adam kesinlikle anahtar deliğine bile sokmaya çalışan adamdır.
    1 -1 ... monsterman34