1. 1.
    durup dururken adamın moralini bozar.

efendim, anlatayım. yürüyüşümü yapmış,migrostan votkamı ve çerezimi almış, otobüs bekliyordum. malum, arada böyle uzun yürüyüşler yapacağım için jaguarımı çıkartmam. neyse efendim, durağa geldim, cam durağın dibine dayandım, içeride zarif bir mini etekli kız kucağına aldığı kediyi seviyordu. ne güzel bir manzara dedim, kız güzel, kedi tatlı, hava güzel.

ilk terslik zaten normalde epey bekletecek rahat otobüsün hemen gelmesi oldu. çünkü rahatsız kucak kucağa otobüse binip hele leş dallamalarla, pis kokan tiplerle asla tıkış tıkış gidemem, hiç binmem. böylece bu güzelliği azıcık seyredebildim, neyse efendim bu hanımefendi de kalktı, topuklu ayakkabasıyla boyu 180 üstüydü. önlere ters şekilde oturdu, ben arkalara gittim, otobüs körüklüydü, 3.kapının oraya oturdum, 3 durak sonra inecem zaten, ama arada bakıyordum ona, uzaktan.

birden burnuma bir koku geldi, yukarıdan sıcak hava üfleniyor ama ter kokulu bir şeyler burnuma geliyordu.
    tabi ben kızı düşündüğümden oturacak yeri tam seçemedim, meğerse tam arkamdaki tersli koltuklarda türbanlı oturuyormuş, koku da ondan çünkü tenha otobüs, o kadar yakında başka biri yok. tabii ki o kokuya iki durak bile sabredemeden ayağa dikildim, zaten gelmiştik, güzel zarif ve hayatımda bir daha göremeyeceğim kıza son bir bakış atıp indim.

gün iyi başladı derken,yine adamın canını sıktılar, gel de votkanı açma şimdi.

hayaller zarif tatlı kızlar, gerçekler ter kokan türbanlı.

yazıklar olsun.
    7 -8 ... antik sarapci
  2. 2.
    mülayim arkadaşı alalım güzel koku alıyor domuz avında lazım olur.
    4 -1 ... dinazorus
  3. 3.
    (bkz: iğreçsiniz ipneler)
    yemek yiyom aq!
    -1 ... corabinintekikaybolanadam
  4. 4.
    yürek burkan ve kalbe hitap eden yaşanmış bir hikayedir.

vicdanı ve kalbi olmayanlar lütfen okumasın.

teşekkürler.
    5 -2 ... antik sarapci
  5. 5.
    türbanlı türbansız erkek kadın fark etmez ter kokanın gözünün yaşına bakmam yıkanın oğlum zor mu ? Koltukaltınızı temız tutun deodorant sürün ne bileyim bir şeyler yapın of.
    ... naciye05