1. 50.
    olur öyle ergenlerde ve hep ergen kalanlarda.
    -2 ... mahmut sezar
  2. 49.
    yüreğinde bir yumruk vardır sürekli hissedersin zamanı sadece yaşansın ve geçsin diye akışına bırakırsın sabahları onun görüntüsüyle uyanır göğsünün içinde kabaran ağırlık sebebiyle yeniden uyuyamazsın günler çevrende akar geçer sen deniz feneri gibi sabit kalır artık sadece içinden söyleyebildiğin aşk kelimelerini mırıldanır durursun...

uyuşturur insanı içinde oluşan boşluğu doldurur bir anda ilk başta hiç bir şey yaptırmayan bu acı bir noktadan sonra belirsiz bir uyuşukluğa bırakır yerini ona sahip olamamanın acısı çıldırtıcı bir sakinliğe dönüşür fırtına öncesi sessizlik gibi bilemezsin ne zaman patlayacağını ya da patlayınca neler olacağını insanın mazoşist yapısı bu acıyı bırakmaz sever insan bu acıyı çektiği en kötü acı olsa bile çünkü her şeyden önce onun acısıdır onun olan her şey gibi güzeldir....

hatırlarım çok kötü bi acıydı
    bi vakit önce gelmişti bildiğin yangındı içteki tarifsiz yangın denizler söndürür dedim kendimi denizlere vurdum ne akdeniz'i kaldı ne ege'si ne de marmara'sı sönmedi yangın havuz olur dedim ne havuzları baştan sona bitirdim daha hızlı kulaç attım ama olmadı o da söndürmedi...

sonra bi bankta anladım gitmişti ama kara yoluyla gitmişti deniz yoluyla gitmediği için üzülmüştüm çünkü onun için emek vermiştim...

bi vakit sonra tekrar geldi bu sefer mevsim kıştı belki diyorum kalın kalın giyersem bu sefer söner peki ya sönmezse...

ya da sihir banktadır hani şu belediyenin koyduğu tahta bankta...
    1 ... hwahee
  3. 48.
    arkadaşlar ben aşk acısını atlatamıyorum
    1 ... queen dinleyen adam
  4. 47.
    ferhat göçer dinle ,izleyerek dinle ama hiçbir şeyin kalmaz. adamın yüzündeki ifadeyi görüp haline bin şükür edeceksin. senin derdin ne ki ?
    ... teflon
  5. 46.
    zeka geriliği habercisi olan bir itiraf. nice genç böyle hayatını karartıyor aptal saptal birileri için.

öncelikle bu durumun kişisel bir durum olmadığını kabulleneceksin. yeni birine odaklanacaksın. kendini değerli biri haline getirmek için uğraşacaksın. kişisel ve kariyer gelişimine odaklanacaksın. demek ki kart hata vermiş, yeterli bakiyen yok. ama burda bakiyeden kastım "değer" kavramı üzerine. daha değerli biri olmaya odaklanacaksın. daha kültürlü, daha elit, daha sportif, daha kariyerli olmaya odaklanacaksın. filmin sonunda bu acıyı çektiren kişinin peşinde koştuğu kalitesiz insanlara bakıp haline şükredeceksin.
    3 ... crouch kimdir lo
  6. 45.
    tadına vardıkça acının kendiliğinden atlatırsın.
    1 ... monk of monkmountain
  7. 44.
    unutmaya değil hazmetmeye odaklan.
    1 ... uzay muhtari
  8. 43.
    keşke bende çekebilseydim dediğim itiraftır. olmuyor arkadaşlar, ne zaman birini sevmeye başlasam nasıl sevişirim? e odaklanıyorum haliyle tek hayal kırıklığım sevişemezsem oluyor.
    -1 ... kan tutan kasap
  9. 42.
    sana tek tavsiyem. kendine çeki düzen ver yeni birini bul.
    ... uzay muhtari
  10. 41.
    Bakalım kim montla sıç karikatürünü atmış diye bakmak için girdim başlığa.

Ben
    hiç
    Yanılmam.
    5 ... calliopee