1. 1.
    arkadaşlar ben aşk acısını atlatamıyorum
    4 ... true
  2. 2.
    çivi çiviyi söker.

bence bir dene.
    26 -6 ... lord marcus amoralist primses
  3. 3.
    çivi çiviyi sökmez, keserle sökmen gerekiyor. keser aşk acısını da söker.
    5 -1 ... onur 55
  4. 4.
    makineyi bi kapa aç düzelecektir.

(bkz: türk işi tamir yöntemleri)

hayatının sonuna kadarda atlatamayacaksın dostum. dost acı söylermiş. unutabilmek için ya aşırı gamsız olman ya o acısını atlatamadığın aşktan çok daha büyüğünü bulman lazım. bu şartlar altında ilki belki ufak bir ihtimalde olsa olabilir ama ikincisi çok zor.
    11 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    daha önce onun gibisini nerde bulacağım derken birden karşıma ondan daha güzel ondan daha olgun ondan daha becerikli ondan daha geyşa ondan daha el üstünde vs vs.. çıkmışlığı var. sanada ondan daha vs vs çıkarsa unutursun.
    1 ... ancerscheibe
  6. 6.
    aşk acısını bol bol atlayarak atlatırsın, atlamadan, atlatılmaz.
    2 ... mukukulu
  7. 7.
    Millet aç aç.
    3 ... vigilante8
  8. 8.
    zeka geriliği habercisi olan bir itiraf. nice genç böyle hayatını karartıyor aptal saptal birileri için.

öncelikle bu durumun kişisel bir durum olmadığını kabulleneceksin. yeni birine odaklanacaksın. kendini değerli biri haline getirmek için uğraşacaksın. kişisel ve kariyer gelişimine odaklanacaksın. demek ki kart hata vermiş, yeterli bakiyen yok. ama burda bakiyeden kastım "değer" kavramı üzerine. daha değerli biri olmaya odaklanacaksın. daha kültürlü, daha elit, daha sportif, daha kariyerli olmaya odaklanacaksın. filmin sonunda bu acıyı çektiren kişinin peşinde koştuğu kalitesiz insanlara bakıp haline şükredeceksin.
    59 -7 ... zall
  9. 9.
    zall'dan inciler.
    3 ... kellim kellim layenfa
  10. 10.
    benzer durumdaydım. sonrasında o kişiyle yakın olunca anladım ki aslında kendi kafamda kurduğum birine aşık olmuşum. sonrası olmadı doğal olarak.
    4 ... ortak oyku