1. 1.
    Bir itiraf niteliğindeki cümle. Nasıl geçecek bu amk 2.5 ay oldu?
    1 -2 ... necrone
  2. 2.
    arkadaşlar ben aşk acısını atlatamıyorum
    3 ... true
  3. 3.
    çivi çiviyi söker.

bence bir dene.
    25 -6 ... lord marcus amoralist primses
  4. 4.
    insan sevdiği kişiyi özler. Bunun bir tedavisi yok. Ama hayatın bir rutini var ve bunu kaçırmamak lazım. 20 yıllık evli olup eski sevgilisini seven insanlar var. Herkes sevdiğine kavuşacak diye bir şey yok. Zaten her kavuşma da mutlulukla sonuçlanmıyor. Yani kavuşunca belki de keşke hep özlediğim olarak kalsaydı diyebilirsiniz. O yüzden çok özlendiğinde, bunu düşünüp rahatlar insan. Tavsiye ederim.
    14 -2 ... romendiyojenyus
  5. 5.
    çivi çiviyi sökmez, keserle sökmen gerekiyor. keser aşk acısını da söker.
    5 -1 ... onur 55
  6. 6.
    aşk nedir ağa ya önce onu bir anlatın bana.. atlatamayacak bişi yok ,pohmu var habire düşünüyon düşünme. arkadaşlarınla her akşam kağıt oynamaya git 1 ay sonunda ver kızı al papazı moduna gelirsin.
    1 -3 ... hayta38
  7. 7.
    makineyi bi kapa aç düzelecektir.

(bkz: türk işi tamir yöntemleri)

hayatının sonuna kadarda atlatamayacaksın dostum. dost acı söylermiş. unutabilmek için ya aşırı gamsız olman ya o acısını atlatamadığın aşktan çok daha büyüğünü bulman lazım. bu şartlar altında ilki belki ufak bir ihtimalde olsa olabilir ama ikincisi çok zor.
    11 -2 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    eski ilişkilere dair "kokunsuzum, kızımsızım, bebemiz olacaktı, neden bittin, neden yittin, söz vermiştik öyle döt vermeye benzemez vs vs vs..." temalı "acı çekiyorum lan ben" mesajı veren yazılar ve ya kareleri, utanç verici ve küçük düşürücü buluyorum. şahit olunca da yüzümde acı bir gülümseme beliriyor, bir yandan alay ediyor bir yandan kızıyorum.

aciz insan portresi...
    3 ... opus magnum ii
  9. 9.
    daha önce onun gibisini nerde bulacağım derken birden karşıma ondan daha güzel ondan daha olgun ondan daha becerikli ondan daha geyşa ondan daha el üstünde vs vs.. çıkmışlığı var. sanada ondan daha vs vs çıkarsa unutursun.
    1 ... ancerscheibe
  10. 10.
    Muhtemelen takıntılı bir insan olduğunuzdandır. Çok sevseniz bile bir zaman sonra yokluğuna alışıyorsunuz tabii zamanla oluyor bu. Daha sonra dışarı açılmaya başlıyorsunuz yeniden. Yeni insanlarla tanışıyorsunuz derken bir döngü gidiyor öyle.
    4 ... hepbirsonbahar