1. 1.
    gerçekten insanı gereksiz hissettiren iğrenç bir durum. orda olduğun halde yokmuşsun gibi plan yapmaları... kelimeler kifayetsiz
    12 ... mumbarsever01
  2. 2.
    Bir nevi ciddiye alınmama durumu.

Kimse kusura bakmasın ama bu hareket katıksız orospu çocukluğudur. Ciddiye alınmamak, önemsenmemek dünyanın en kötü duygusu olabilir. Çünkü her insan ilgi görmek ister ve ilgi bekler.
    6 -1 ... armady
  3. 3.
    önce bir kaç damla yaş,
    başım öne eğildi.
    5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  4. 4.
    Onlarla Samimi olmadığını gösterir.
    ... hhaakkoo
  5. 5.
    yanlış bir arkadaş grubunun içerisinde olduğunuzu gösterir. insanların kölesi değilsiniz, çevrenizi değiştirin.
    3 ... cybernoetics
  6. 6.
    hiç sikimde olmayan durundur sorsan söylerim çokta umursuyormuşum gibi insanları birde onlara tepki göstererek efor mu harcıcam ister ekime ister ekime kim ne plan yapsın önümde umrumda olmaz ama şöylede bir gerçek var.

bu onlara karşı dikkatli olmucağım anlamına gelmez yeri gelir bana ihtiyacı olur ama orada olmam.
    ... soren
  7. 7.
    Arkadaş olmadıklarını gösterir gurursuz gurursuz takılma sen de artık onlarla.

Siktir etmeyi öğren.
    3 ... romeosuzjuliet
  8. 8.
    Lisede başıma birçok kez gelmişti. Gelmesinin sebebi ise gelmeyeceğimi bildikleri içindi güya. Halbukisi çağırsalar gelcem haa. Şimdi başıma gelmiyor neden? Çünkü arkadaşım yok beni satacak hehe. Evet
    3 ... kokontomokonto
  9. 9.
    bu duruma üzülenin sik kadar aklı yoktur açıkçası. arkadaşlarınızın planlarına dahil olmaya çalışmaktan önemli şeyleriniz olsun hayatta. siz bir bireysiniz ve kendinize ait bir hayatınız var. başkalarının sizi siklemesi ya da siklememesi sizin için önem teşkil etmemeli zira insanların, arkadaşlıkların %90 ı alternatifllerin az olmasından kaynaklı kurulmuş düzenlerdir. kendi alternatifleriniz olsun, kimseye bağlı yaşamazsınız. oyun oynamak alternatiftir, kitap okumak müzik dinlemek resim yapmak sinemaya gitmek çiçek dikmek hayvan beslemek eğitim setleriyle kendini yetiştirmek, geliştirmek hepsi birer alternatiftir. arkadaşlıklar da bu alternatiflerden sadece birisidir. insanlar yalnız kalmaktan korktuğu için sürekli birileriyle planlar yaparlar. oraya buraya giderler, yerler içerler sıçarlar gezer tozarlar vs. hepsi temelinde yalnızlık korkusunun köklerine işlemesinden kaynaklıdır çünkü tek başına kaldıklarında ne yapacakları hakkında pek fikirleri yoktur, içleri inanın bana bomboştur. o yüzden boş planlara dahil edilmemiş olmak sizi üzmemeli, alternatiflerinize yönelin.
    ... kiminanir vol2 special edition
  10. 10.
    Bence sorun değildir.
    ... erehwyrevesi32