1. 1.
    arkadaşları nasıl evlenmeyi tercih ediyorsa, kendisi de bekar kalmayı tercih eden insandır. özgür bir seçim yaptığına göre sorumsuz sayılmaz. olsa olsa özgür olur.
    2 -1 ... legend of the stranger
  2. 2.
    en asil duygunun insanıdır. **
    3 -1 ... t bag
  3. 3.
    evine bakamayacağını düşünüyorsa aslında kimsenin canını yakmak istemeyen sorumlu insandır. yada evlenecek insan bulamamış topu "kendimi hazır hissetmiyorum diyen insandır." sözüne atan insandır. kendimden biliyorum öyle.
    1 ... elektrikliyengec
  4. 4.
    kendini düşünen insandır.Bu yaşta evlenicemde bi bokmu olcaka diyen insandır.
    Zekidir en nihayetinde, ömrünün en güzel yıllarını yaşamaktadır.
    ... yamuq
  5. 5.
    herkes evleniyor ben de evlenmeliyim rüzgarına kendini kaptırmamış insandır.
    ... serenitytheone
  6. 6.
    her defasında "ben daha şanslıyım, çünkü özgürüm" diyerek kendini avutan insandır. örnek; (bkz: ben)
    ... emsalsiz
  7. 7.
    çevresindeki insanların bir bir evlenmelerini her defa şaşkınlıkla karşılayıp, iyi dileklerini iletse de, kendisi sorumluluk almaktan kaçındığından bekar gezmeyi tercih eden insandır. *
    1 ... no name
  8. 8.
    (bkz: millet evleniyo ben sorumsuz oluyorum)
    (bkz: bu nasıl is yaw)*
    4 ... nobran ne ya
  9. 9.
    hayata dair kararlarını birden çok faktörün etkisini gözönüne alarak veren insandır , esas sorumsuzluk dünya gerçeklerini gözardı ederek evlilik müessesine balıklama atlamak gittiği yere kadar gider , salla olmazsa boşanırız mantığıyla hareket etmek ve sonrasında geride birçok sorun ve sorunlu insan bırakmaktır .
    edit : (#2052516) .
    ... firtina
  10. 10.
    sorunsuz insandır. en güzelini yapmaktadır.
    1 ... kumralada