1. 1.
  ne arkadaşssındır ne sevgili.sevgili olmaya daha yakınsındır.ama sevgili olmanın vermiş olduğu sorunlukluk yoktur.baştan bellidir herkes özgür,her an gidebilir.belirsizlik bazen sinir bozucu olsada çoğu zaman insanın hoşuna gider.kısaca kastırmayan ilişki durumu.
  7 ... siyahizm
 2. 2.
  aşkım cicik böcük diye gezilmeyen, sorumluluk alınmayan, sabah akşam günaydın aşkım iyi geceler sevgilim zorunluluğu olmayan ilişkidir. arkadaşsınızdır, her şeyden önce. arada sevgili gibi davranırsınız. kafanız rahat olur.
  3 ... donmuskola
 3. 3.
  mezhebi genişlerin yatıp kalktığı insanlara verdiği isim. sevgili sevgilidir. namustur. arkadaş arkadaştır.
  2 -2 ... kacan corabi kovalayan tazi
 4. 4.
  boka sarar...
  3 ... kartal penchesi
 5. 5.
  böyle bi durum söz konusu değildir. arkadaşlık varken sevgili olmak gibi bi durum işin içine girerse arkadaşlık çürür.
  1 ... akslepios
 6. 6.
  istediği düzenli bir ilişki değil de düzenli sex hayatı olanların, tabiri yerindeyse fuck buddylerine verdiği isim.
  1 ... yagmur ve adam
 7. 7.
  galiba kaleci oyuncu gibi birşeydir.
  1 ... de jong
 8. 8.
  karşı komşun kızsa eğer bu tanıma uyan bir arkadaşlık doğar. birbirinizden çıkmassınız ya siz onlardasınızdır yada onlar sizde. beraber yemekler yapılır, beraber sohbet edilir, beraber gezilir tozulur, beraber film izlenir. film sonrası dizlerinize yatar. sizde onun saçlarını okşarsınız. sonra beraber uyursunuz ama arkadaşınızdır birbirinize karışmassınız.
  2 ... quiet child
 9. 9.
  eğer bahsedilen ilişki sırasında, arkadaş sıcaklığı yaşanan biriyse huzur vericidir. ancak ayrılıktan sonra ihtimaller dahilinde olamaz. birlikte yatağa girdiğin, dudaklarından öptüğün kişiyi bir yabancı sarmaş dolaş olmuş, öperken onunla aynı masada arkadaş taklidi yapamazsın.
  1 ... unidentified stranger