bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    taraflardan biri daha baştan ''seni arkadaş olarak seviyorum'' demeyi beceremediği için yanlışlıkla başlayan ve bitmeye mahkum bir ilişkinin yine arkadaş nidaları ile sonlandırılma çabası...
    6 -1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    (bkz: seni seviyorum ama arkadaş olarak)
    4 ... kısmetsiz
  3. 3.
    ilişkide tatminsizliğinin ve ayrılmak için maymun iştahlılığının dışında kayda değer bi ayrılma sebebinin olmadığını farkeden tarafın "şimdi bırakıyoz da daha sonra lazım olmasın" ya da "durduk yere düşmen edinip intikam duygusu yaratmayalım" kaygısıyla sempatik kılmaya çalıştığı bitiriş cümlesi.
    4 ... erich_from_istanbul
  4. 4.
    kendimce olmayacak birşey. denedim gördüm. bu olayı istemeyen taraf sevgili gibi davrandıkça yerin dibine giriyo. ünlü düşünür cem yılmazın dediği gibi "bi moku beceremedin madem niye üsteliyosun".
    1 ... numb
  5. 5.
    dünyanın en klişe yalanıdır.
    6 ... woodenface
  6. 6.
    (bkz: meshur turk yalanlari)
    2 ... fowler
  7. 7.
    (bkz: kadınların en cok söyledigi yalanlar)
    (bkz: erkeklerin en cok söyledigi yalanlar)
    2 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    başlanmayacak bir ilişki sonucu ayrılma noktasına gelen çiftlerden, ayrılmak isteyen gencimizin büyük bir özveri sarfederek söylediği palavradır. geyikten ibarettir.
    1 ... deli mavi
  9. 9.
    erkeklerin saf saf inandıkları kadınların çekinmeden söyleyebildikleri en meşhur yalandır. böyle bir durumda hadi lean demek farz-vaciptir. duruma göre olduu gözlerim doldu da denilebilir lakin tavsiye edilmez...
    6 ... soytari
  10. 10.
    "seni bir daha görmek istemiyorum hele benim sevgilin olarak düşünmenden iğreniyorum !" demenin bilinen en kibarca şeklidir...
    3 ... birdy