1. 1.
    Tehlikeli yaratık.

Bunlar nedense cevaben "ben öyle şey istemiyorum. Bana net bir cevap ver; istediğime ya evet ya da hayır de" dediğinizde 'cevap vermek istemiyorum' diyorlar.

iyi o zaman ben gidiyorum dediğinizde ise "sen de git" diyen çakalları var ki of of.

Çıldırıyorum.
    2 ... bakma bana oyle sevgilim var
  2. 2.
    tipi beğenilmeyen erkeğe uydurulan sözdür.
    -2 ... hastavilla
  3. 3.
    Sizinle ask anlaminda bir gonul bagi kuramamistir fakat arkadas olarak deger veriyor seviyordur. Karsi taraf icin kırıcı gibi algilaniyor sanirim ama bence guzel bisi sonucta tamamen hayatindan cikarma gibi bi secenekte mevcutken sizden kopmak istememis. ilgi deposu olarak sizi kullanmak niyetinde ise onu bilemem tabi. Ben iyi olanlarimizi baz alarak boyle yazdim.
    1 ... retrosoul
  4. 4.
    ilgin hoşuma gidiyor, götümde fino gibi dolanmaya devam et diyen kızdır.
    7 ... lucius vorenuss
  5. 5.
    sen kal ben gidiyorum diyerek cevaplanır *
    2 -1 ... tuiran kouma
  6. 6.
    Okey oynarken atmaya ayirdigin ama kiyamadigin, atarsam alirlar lazim olur, belki gerisi gelir diye beklettigin iskarta taşı vardir ya. Ha işte odur bu kizin arkadas kalalim dedigi vatandas... sen de o taşsin.
    2 ... uludagbasinidumanalmis
  7. 7.
    gerizekalı kızdır, bugüne kadar hiçbir sevgilimle arkadaş kalmadım, kalmam da.

ulan bir zamanlar el ele tutuşup gezdiğin, öptüğün, birbirini karşılıklı olarak kıskandığın kişiyi nasıl arkadaş görebilirsin veya o yeni bi manita yaptığında nasıl normal karşılayabilirsin.

bana gelmez böyle şeyler, sevgililik bittiğinde her türlü mecradan takibi kesiyorum. numara da siliniyor.
    ... road to hell
  8. 8.
    ben bu dümene hayatımda bir kere düştüm. kızılay mülkiyeliler birliği önünde bir paket sigara içmiş geri arayınca telefonumu kırmıştım. hiç unutmuyorum o tokat gibi kelimeleri bence bir erkeğe hem de sizi seven bir erkeğe bunu yapmayın.
    2 ... sadede gel