1. 1.
    yahu ciddi ciddi ayrıldığınız bir kadın sizinle arkadaş kalır mı sanıyorsunuz? neden peki neden? zihniniz bu kadar mı kireçlendi? çiftleşme dönemi gelmiş manda kadar da mı mantığınız yok be! cidden sinirlerim bozuluyor bu duruma. bu amacın da masum bir tarafı yok ne yazık ki...

e madem sizin varlığınıza bu kadar değer veriyordu neden ayrıldı? bunun meali "sen benim hayatımda ol ama beni başkaları hoplatsın" olabilir mi? onca yaşanmışlık, onca anı... nasıl oluyor da bir anda tüm bunlar toz-duman suretine bürünüyor? benim aklım almıyor. bir kadını gerçekten sevebilecek ender erkeklerden olsam da aklım almıyor işte.

işte o amaç!!!

"senle arkadaş kalalım, arada abazan kalırsak içip yanlışlıkla sevişiriz, sonra da alkol almıştır olur öyle deriz" aynen bunları söylemek istiyordur aslında. ama bizim salak gizli eşcinsellerimiz bunu anlayamıyor. ya "tabi canım, senin arkadaşlığın da önemli" diyor ya da "hayır olmaz, sana arkadaşım diyemem" diyor. aslında yapılması gereken ise sinsice bekleyip uygun bir anı yakalamaktır.

işte böyle azizim, bana ne zaman bir kız arkadaş kalalım dese onu bir süre sonra tekrar hoplatıyorum. vazgeçemediğim bir huyum işte... ama hayat bununla güzel. cool don juan marcus'tan sevgilerler... dikkatli olun!
    1 -1 ... marcus tullius
  2. 2.
    arkadaş kalalım diyen kızın asıl amacı
    1 -1 ... venus im pelz
  3. 3.
    O iş bir gün nikah şahidi olmanızla sonlanabilir.
    ... biraylakadam
  4. 4.
    (bkz: vurdurmak istiyodur) ama size değil.
    ... ebu fesat
  5. 5.
    sorumluluk almak istemiyorum.
    1 ... suzuya