1. 1.
  Öncelikle ezik olduğunu ve muhtaç olduğunu bil. Bir kız sana arkadaş kalalım diyorsa onu o saniyede terket. Neden ? Çünkü o kız sana değil sen ona yatırım yapacaksın. Salak gibi dertlerini dinleyeceksin, kullanılacaksın. Kız hatta fotoğrafınızı çekip sosyal medya hesaplarında paylaşacak sende bunu bir bok sanacaksın. Halbu ki kız uydu erkeğim var gibisinden mesaj vermeye çalışıyor diğer kızlara.
  Yani, arkadaş kalalım diyen kıza siktiri çek. Sana yatırım yapmayan kıza yatırım yapma.
  11 -1 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  kadın yazarlarımızda şimdi damlar "yanlış düşünüyorsun " diye başlar bu yazdığın doğru önermeyi çürütmek için yalanları sıralar...
  6 ... watiztiz
 3. 3.
  Bir kız olarak ilk yorum çok mantıklı geldi.
  -1 ... bilgisiz zeki
 4. 4.
  Bu konuda kriterler olmalı. Mesela kızı seviyor musunuz bu önemli. Gelecekte bit araya gelme ihtimali var mı. Siz o kadar sabırlı mısınız. Daha doğrusu seviyor musunuz seviyor gibi mi konuşuyorsunuz.

  Ben 10 yıl bekledim. Ben pişman olmadım ama size bekleyin demiyorum. Ayrıca benim için her anına değerdi.

  (bkz: o senin bir anının benim ömrüm olduğunu)
  -1 ... ali candan
 5. 5.
  Yukarıda ki entryi sakın ciddiye almayın. Bunlar ruh ikizi masallarıdır. Ayrıca bir kızı 10 yıl bekleyecek kadar muhtaç ve seçeneksiz.Kız bundan önce bundan daha iyileri ile yatmış yalnız kalma korkusuyla baş başa kalıncada bu eziği kabul etmiş. Bakın sakın bu tuzağa düşmeyin.
  1 ... sherlockholmesss